Kontaktujte nás:  hello@affial.com  |  +421 915 207 827

Blog a návody

32 skvělých tipů, jak rozšířit obsah za pár minut + příklady
Hledáte tipy, rady a nápady jak rozšířit obsah na svých webových stránkách?Připravili jsme si pro vás hned 32 tipů na účinný content upgrade, který zvládnete za pár minut. Nechybí ani praktické příklady.
Mesačné zhrnutie – február, 2019
Február ubehol ako voda a preto som pripravil ďalší report, ako sa sieti darilo a čo všetko sme za tých pár týždňov stihli spraviť.
E-mailový marketing v roce 2019: Příručka, jak psát efektivní předměty
Jeden řádek o několika slovech rozhodne o tom, zda příjemce váš e-mail otevře či nikoliv. Umět napsat efektivní předmět, který to dokáže, je v dnešní době nezbytnost. V této příručce se s vámi podělíme o to, jak účinný předmět vymyslet. Chybět nebudou ani názorné příklady.
Mesačné zhrnutie – január, 2019
V januári roku 2019 začala nová epizoda siete Affial (predtým Affiliatesit.cz), z ktorej sme si dali za cieľ vybudovať medzinárodnú spoľahlivú affiliate sieť, ktorá sa riadi pravidlom WIN-WIN-WIN.
KWFinder – Ako pracovať s týmto nástrojom
KWFinder - ako pracovať s týmto nástrojom Pred začatím každého nového online projektu sa snažím spraviť poriadnu analýzu kľúčových slov.[...]
Jak dělat efektivní affiliate marketing pomocí videí
Prostřednictvím videí lze nejen zvýšit počet návštěvníků, ale také počet konverzí. Všichni už dnes ví, že návštěvníci (zákazníci) si raději pustí krátké video namísto, aby si přečetli dlouhý text. Videa se proto stala velmi účinným nástrojem při zvyšování konverzí, ovšem pokud se dodrží pravidla. Na získání a udržení pozornosti máte pouhých 7 vteřin.
Vyplacení provizí a zaslání faktury
O vyplacení provizí si může požádat každý affiliate partner, jehož částka schválených provizí přesáhne hodnotu 20 €. Umíme proplatit firmy i fyzické osoby z České republiky a Slovenska.
Influenceři a affiliate marketing
V naší síti máme možnost spolupráce i pro influencery. Je to velmi jednoduché, přiřazování provizí funguje na základě unikátních kupónů, které od nás influenceři dostanou.
Optimalizace obrázku – proč je důležitá a 4 kroky, jak ji dosáhnout
Velké množství neupravených obrázků zpomaluje načítání stránek a na rychlost načítání webových stránek nahlíží všechny vyhledávače včetně Google. Proč tomu tak je?
8 tipov pre úspešný affiliate projekt
8 tipov pre úspešný affiliate projektDnes vám poradím pár tipov, ktoré vám pomôžu pri rozbehu a budovaní vlastného affiliate projektu.Mojím[...]
Na aké kľúčové slová sa zobrazujú vaše články?
Chcete skontrolovať, či sa vaše články zobrazujú na správne kľúčové slová? Mnohí začiatočníci to zisťujú manuálnym spôsobom. Existujú však aj šikovné SEO nástroje, ktoré vám s tým pomôžu efektívnejšie.
5 najlepších Drag & Drop builderov pre WordPress v roku 2019
Hľadáte jednoduchý spôsob ako ľahko a rýchlo upraviť svoju WordPress stránku? Práve na to sú skvelé tzv. Drag & Drop builders (nástroje na tvorbu stránok), ktoré vám umožňujú vytvárať a upravovať vzhľad vašich stránok bez akýchkoľvek znalostí programovania a kódovania. Stránku si jednoducho vyskladáte z dostupných elementov. V tomto článku vám prinášame tipy na 5 najlepších WordPress builderov pre rok 2019.
Produkt od inzerenta – Ako z toho vyťažiť maximum?
Mnohí z vás iste vedia, že veľa inzerentov vám zadarmo pošle svoj produkt na testovanie. V tomto článku sa dozviete ako správne o tento produkt požiadať, ako ho recenzovať a celkovo, ako z tejto príležitosti vyťažiť čo najviac. Pre vás, aj pre inzerenta.
Jak nasadit affiliate kódy a reklamní prvky na web
V našem systému máme různé reklamní prvky, které jsou vhodné pro váš web, od klasických odkazů přes bannery až po slevové kupóny. Nasazení reklamních prvků zvládne každý, kdo alespoň trochu ovládá základy s počítačem.
Seznamte se s administrací
V tomto návodu vám v krátkosti představíme administraci našeho affiliate systému.
V této sekci již brzy naleznete užitečné návody na práci s affiliate systémem jakož i různé články o affiliate marketingu.

Pokud se zatím potřebujete na něco zeptat, neváhejte nám napsat na
hello@affial.com.

2018 © eMarkest, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.