Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – HIMALYO CZ a SK

Tip na kampaň HIMALYO

Minulý mesiac do nášho zoznamu pribudla ďalšia zaujímavá kampaň, a to zo segmentu zdravie a výživa. Jedná sa o kampaň HIMALYO.

Ponuku tohto e-shopu tvoria prírodné produkty, ktoré majú cieľ podporiť zdravie, ale aj krásu. K dispozícii sú napríklad produkty na podporu imunity, na podporu zdravia srdca, na podporu trávenia a vylučovania, na podporu psychickej pohody, taktiež produkty pre ženy na podporu zdravia a krásy atď. Pozornosti taktiež určite neuniknú 100 % BIO elixíry z rakytníka alebo goji.

Pri ponúkaných produktoch sa môže zákazník spoľahnúť na ich kvalitu. Svedčí o tom aj tento úryvok zo sekcie "filozofie": "Kvalitu produktů HIMALYO bereme velmi osobně. Proto pečlivě vybíráme ty nejlepší lokality pro pěstování plodů a detailně kontrolujeme celý průběh výroby od samého počátku až do předání každého produktu do rukou našich zákazníků."

Himalyo homepage

Ukážka homepage HIMALYO. Zdroj: https://www.himalyo.cz/

Okrem výživových doplnkov možno na HIMALYO nájsť aj kozmetiku alebo aromaterapeutické sviečky s obsahom prírodných esenciálnych olejov. Inšpiráciu na propagáciu môžete načerpať aj z prehľadne spracovaných článkov. Zaujímavosťou sú aj ponúkané online lekcie jogy, ktoré sa k ponúkaným produktom krásne prirodzene hodia.

HIMALYO aromaterapie

Ukážka z kategórie AROMATERAPIE. Zdroj: https://www.himalyo.cz/

Prečo propagovať kampaň e-shopu HIMALYO?

  • česká firma s poctivou výrobou
  • atraktívny sortiment bez lepku, BIO, raw a vegánsky
  • pravidelné súťaže o hodnotné ceny a zájazdy
  • provízia až 10,5 %
  • cookies až 30 dní
  • XML feed

Tipy, ako kampaň HIMALYO propagovať 

Propagácia kampane HIMALYO bude ideálna, ak ju zaradíte na svoje obsahové projekty, resp. blogy a magazíny zamerané na zdravie a výživu ako inšpiráciu na produkty na podporu zdravia. Propagácia sa bude hodiť aj na obsahové projekty, ktoré sa zameriavajú na oblasti BIO, raw a vegánstvo alebo jogu. Cieľovú skupinu pri tejto kampani tvoria primárne ženy, ktoré dbajú o zdravie celej rodiny.

Vhodné budú recenzie ponúkaných produktov, prípadne porovnanie produktov – napr. najlepší rakytník, goji, kolagén a pod.

Výborným spôsobom bude aj propagácia skrz darčekových sprievodcov, ako tip na skvelý zdravý darček na akúkoľvek príležitosť a pre každého, kto dbá o svoje zdravie.

Vďaka dostupnému XML feedu bude vhodné aj zaradenie do produktových katalógov, predovšetkým so zameraním na zdravie a výživu.

Tipy na najpredávanejšie produkty:

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: