Pomáháme e-shopům růst

Vydělávej jako influencer s Affial

Jsi influencer a chceš vydělat peníze na internetu? Využij affiliate marketingu a propaguj na svém profilu produkty firem, které si vybereš. Za každý prodej pak získáš provizi.

Jak to celé funguje?

Affiliate marketing je typ partnerského marketingu, kde jako influencer získáš provizi za propagaci produktů nebo služeb jiných společností a e-shopů.

Představ si to jako takové digitální doporučení, které se ti doslova "vyplácí".

Za každý nákup zákazníka, kterého přivedeš do e-shopu, ti vyplatíme provizi z prodeje až 30% z ceny nákupu.

Influencer

Co mi affiliate marketing přinese?

Vyděláváš odkudkoliv a kdykoliv

Pracuješ odkudkoliv a kdykoliv. Tvůj online prostor se stává tvojí pracovnou, ať už jsi doma nebo na cestách. Ty určuješ s kterými kampaněmi chceš spolupracovat a jak je budeš propagovat.

Transparentní provizní model

Věříme ve férovost a transparentnost. U nás přesně víš, kolik procent můžeš z každého doporučeného prodeje vydělat. Může to být až 30% z uskutečněného nákupu.

Pasivní příjem

Tvoje odměny za konverze nejsou limitované. Čím více se tvoje publikum zapojuje, tím větší příjem můžeš generovat, dokonce i když zrovna nejsi online. Tvoje příspěvky mohou vydělávat dlouho poté, co je zveřejníš. 

Významný dopad pro tvé jméno

Pomáháš značkám růst, zatímco si buduješ vlastní. Tvoje práce má přímý vliv na úspěch produktů a služeb, které propaguješ. Buduješ tak dobré jméno ne jen značce ale i sobě.

Podpoříme tě v růstu

Bez ohledu na to, jestli jsi na začátku své cesty, malý micro influencer, nebo jsi již statisícový profil, v Affial najdeš nástroje, poradenství a podporu pro další růst a rozvoj.

Chceme tvůj unikátní hlas a styl

Spolupracujeme s širokým spektrem značek, které hledají právě tvůj unikátní hlas a styl. To znamená, že u nás najdeš kampaně, které nejenže doplňují tvůj obsah, ale také rezonují s tvým publikem. Dostaneme tě k těm správným značkám.

Velký nebo malý influencer? Každý může vydělávat!

Influencer

Nezáleží na tom, jestli máš stovky tisíc followerů nebo jen malou, ale angažovanou komunitu. V Affial máš prostor růst a zároveň si vydělat.

Také micro influencer s nižšími tisíci sledujících dokáže velmi hezky prezentovat a recenzovat produkty svým sledujícím. A často má mnohem větší zásah a úspěch u svého publika.

Jak začít vydělávat s Affial co nejdříve?

 Zaregistruj se v našem systému, vyber si z kampaní, které nejlépe sedí k tvému stylu a publiku a začni sdílet. Natáčej o produktu různá videa, ukazuj ho a recenzuj.

My se postaráme o zbytek. Od sledování konverzí, až po pravidelné vyplácení tvých výdělků.

Jak může vypadat propagace produktu influencerem?

Podívej se na několik příkladů již proběhlých spoluprací s influencery a nech se inspirovat, nebo už máš svůj vlastní styl a postup? Ukaž nám ho, rádi tě poznáme.

Zdroj: @nellusaa

Výstupy vždy obsahují označení spolupráce, dohodnutou komunikační linku a slevový kód.

Zaregistruj se ještě dnes

Nenech si ujít tuto příležitost, zaregistruj se a staň se součástí sítě Affial. Vydělávej, sdílej a nech tvůj sociální dosah růst s námi.

Časté dotazy

Co musím pro schválení profilu splnit?

Je třeba být aktivní, mít aktivní profil alespoň na jedné ze sociálních sítí YouTube, Instagram, Facebook, nebo TikTok (mohou to být samozřejmě i jiné platformy) a minimálně 1000 sledujících.

Jak se počítají provize?

Provize se počítá z uskutečněného nákupu, který provede zákazník v e-shopu, skrze tvůj vlastní slevový kód, nebo affiliate odkaz.

Jaká je výše provize? Kolik si můžu vydělat?

Výše provize je u nás až 30% z ceny celé objednávky. Záleží od typu produktu, nebo služby. Procentuelní výši provize ale znáš vždy předem, je uvedená u každé kampaně a seznam aktivních kampaní najdeš zde.

Kontaktuj nás pro více informací

Pokud máš jakékoliv další otázky ohledně možné spolupráce neváhej se na nás obrátit.

Jsme tu pro tebe.

Mgr. Radek Štícha

Affiliate manager

Iveta Mencáková

Affiliate manager