Pomáháme e-shopům růst

REFERENCE

Spravujeme affiliate kampaně pro více než 180 eshopů a spolupracujeme s více než 2500 zkušenými affiliate partnery.

A těší nás, když jsou spokojeni.

Co o nás řekli naši INZERENTI A partneři?

David Herold Ketomix

David Herold

"S affiliate partnery spolupracujeme velmi rádi. Oproti minulému roku nastal v affiliate marketingu nárůst a nyní je to přes 10 % našich objednávek. Spoluprácu s Affial určite doporučujeme."

David Buchta publisher

David Buchta

"Se službou Affial již spolupracujeme několik let a jsme velmi spokojeni. Nejvíc si cením rychlé komunikace a návrhů na zlepšení prodejů našich produktů. Určitě spolupráci doporučuji."

Vladimir Roško

Vladimír Roško

"Spoluprácu s Affial si veľmi pochvaľujeme, objednávky cez affiliate nám z mesiaca na mesiac rastú. Oceňujeme hlavne rýchlu komunikáciu, proaktívny prístup a záujem o zlepšovanie výsledkov kampane. Určite odporúčame."

Nupreme logo

Petr Žemlička

"E-shop nustore.cz máme jako doplňkovou aktivitu, primárně jsme orientovaní na B2B segment. Na síti Affial oceňuji zejména proaktivitu, férovost, transparentnost, flexibilitu a skvělou komunikaci. Vážím si subjektů, kterým stojí zato, pracovat s tak malými rybami, jako je náš e-shop."

panakei.sk logo

Peter Jesenský

"Čo sa týka dobrého reportingu, našich dosiahnutých výsledkov skrz affil a komunikácie zo strany zamestnancov tejto siete sú na vysokej urovni.... doporučujeme vyskusat, pre nás to ma prínos táto spolupraca."

kojenecke obleceni logo

Zuzana Horáková

"Děkujeme za skvělé výsledky v Affil programu. Jsme moc rádi, že jsme navázali spolupráci a věříme, že bude dlouhodobá 🙂 "

Onlinepsiskola.cz logo

Klára Groulíková

"Jsme spokojeni s touto affiliate sítí, skvělá komunikace, vždy nám vyjdou vstříc, snadné nastavení a přehledné měření prodejů přes partnery, pravidelné reporty na email. Doporučujeme. "

Bionutrian logo - verze 2

Regína Kostolná

"Spoluprácu hodnotím pozitívne, podpora je tiež prefesionálna. "

www.brilliantcoco.sk logo

Henrich Gajdosech

"Skvelá spolupráca  "

Vladimír Rejholec affiliate publisher

Vladimír Rejholec

Sieť aktívne využívam vyše 2 roky,je vedená profesionálne a zodpovedne. Odráža sa to na prvotriednej komunikácii, platbách načas akvalitných inzerentoch.

David Vajda publisher

David Vajda

Jsem členem této sítě zhruba více než rok, funguje bez problému, všechny požadavky vyřešeny téměř okamžitě. Výběr produktů v této síti rovněž vyhovuje mému webu, takže si nemohuna nic stěhovat. Doporučuji!

Invelity agentúra

Libor Toporcer

So spoluprácou (kampaň Drevona.sk) sme veľmi spokojní, nemáme čo vytknúť na spolupráci a tešíme sa na ďalší rok.

Jan Malý

Jan Malý

Peter je jeden z TOP průkopníku affilu v CZ/SK a už jen to něco vypovídá o kvalitě této affiliate sítě 🙂 Kampaní zatím není příliš, ale za to jsou kvalitní a s vysokými provizemi. Těším se, až se síť rozroste o další inzerenty.

Petr Galik

Petr Galik

Vysoké provize, bleskové vyplácení a hlavně výborná komunikace. Odpověď, na každou mou mnohdy stupidní otázku, téměř okamžitě.

Jan Mareš

Jan Mareš

 Manažeři přistupují ke správě této sítě velmi zodpověďně a jsou partnerům vždy k dispozici jako podpora. 

logo infinuty.sk

Ivan Pózel

Zatiaľ sme nemali skúsenosti so žiadnym affiliate programom, takže nemáme možnosť porovnať to. Avšak ochota, rýchlosť komunikácie a pomoc pri spustení boli na veľmi vysokej úrovni. Všetko nám bolo dôkladne vysvetlené. Zatiaľ teda hodnotíme pozitívne 🙂

logo nasezdravi

Lucia Kunkelová

Spoluprácu hodnotím maximálne pozitívne - profi prístup, rýchla komunikácia a okamžité riešenie požiadaviek. Všetko, čo poteší aktívneho publishera.

Adrián Bujalko

Adrián Bujalko

Super prístup k publisherom. Rýchle vyplácanie faktúr a odpoveď na maily taktiež rýchla.

Neviem čo viac chcieť od kvalitnej affiliate siete.

Jan Pokorný

Jan Pokorný

Na Affial.com hodnotím kladně kampaně, které fungují a přinášejí mi peníze.

theoherbs

Martina Page

"Se spolupraci jsme spokojeni. Rychla a prijemna komunikace. Dobre vysledky."

Pavel Jurča

Pavel Jurča  

Vše funguje naprosto v pořádku, jak má. Spokojenost.

František Szabó

František Szabó

Affiliate síť, která potěší svým individuálním přístupem a rychlým vyplácením provizí.

fitwolf logo

Andrej Laciak

K spolupráci s Affial som sa dostal náhodou. Zaujala ma ponuka kampaní, ktoré sa týkali tém mojich webov. Pozitívne hodnotím predovšetkým podporu, ktorá je veľmi ochotná.

shoptet logo

Marcela Coufalová

Se sítí Affial začal Shoptet spolupracovat v únoru 2021. Věříme, že pro naše klienty bude Affial skvělý partner a profit, který Shopteťákům přinese, bude ta pomyslná třešnička na dortu. Těšíme se na spolupráci.

logo PP

Libor Krejčí

Do sítě jsem se zapojil po čtení blogu majitele - chodelka.sk a nelituji. Affial nabízí řadu kvalitních kampaní a vysoké provize, které jsou v porovnání s konkurencí nadstandardní.

Jaroslav Janíček

Jaroslav Janíček

Líbí se mi že je síť přehledná a poměrně dost kampaní k propagaci - výška provizí je taky vysoká. Ačkoliv nemám zatím zkušenost s výplatou, tak vzhledem k tomu kdo síť vede věřím, že je blesková a bezproblémová!

Simona Vargová

A inak chceli by sme vas aj cely vas tim s ktorym sme u vas v kontakte pochvalit, komunikacia s vami aj vsetkymi vasimi kolegami je vzdy velmi prijemna a profesionalna, co slubite to dodrzite, reagujete vzdy velmi ochotne a teda spolupracuje sa nam s vami velmi dobre. Mohli by ste ist prikladom mnohym dalsim spolocnostiam. Tak to len tak na margo, ze nech vam tato dobra energia ostane 🙂

"Affial.com spojuje e-shopy se zkušenými affiliate partnery a blogery, kteří se

za provizi z prodeje postarají o zvýšení povědomí o značce a zvýšení zisků.

Je to efektivní a férové pro obě strany."

registrace zdarma + 8 € vstupní bonus