Pomáháme e-shopům růst

Refferal program s Affial

Víte o e-shopu, který by rád navýšil svoje zisky a prodával více produktů? Doporučte mu affiliate marketing od Affial a získejte 150 EUR za každý e-shop, který se stane na vaše doporučení součástí naší sítě.

Jak funguje Referral program Affialu?

Je to jednoduché! Přihlaste se níže do našeho programu a doporučte Affial ostatním e-shopům. Pokud nás pak e-shop kontaktuje, zmíní, že je na doporučení od vás a stane se součástí naší sítě, vám vyplatíme 150 EUR a e-shop díky vám získá slevu 60 EUR na první rok členství v sítí Affial.

1.

REGISTRACE

Znáte e-shopy, které ještě nevyužívají affiliate marketing? Vůbec o něm nevědí, nebo o něm nikdy neslyšeli?

2.

DOPORUČENÍ

Doporučte Affial e-shopům  které znáte, nebo pro ně pracujete třeba jako marketingový, nebo jiný specialista.

3.

150 EUR

Vyplatíme vám 150 EUR za každý e-shop, který se díky vám stane součástí naší sítě Affial.

E-shopy, kterým chcete dát doporučení, nás mohou kontaktovat buď skrze hello@affial.com, telefon +420731346720, nebo přes kontaktní formulář.

Pro koho je Refferal od Affialu vhodný?

Jste marketér

Je to jednoduché! Přihlaste se níže do našeho programu a doporučte Affial ostatním e-shopům. Pokud nás pak e-shop kontaktuje, zmíní, že je na doporučení od vás a stane se součástí naší sítě, vám vyplatíme 150 EUR a e-shop díky vám získá slevu 60 EUR na první rok členství v sítí Affial.

Jste marketingová agentura

Jste marketingová agentura, staráte se o marketing spoustě e-shopům a stále nenabízíte jako součást marketingového mixu affiliate marketing? Teď je ten správný čas.

Jste programátor

Jste programátor nabízející vlastní e-shopové řešení a máte tak databázi e-shopů, kterým můžete affiliate marketing doporučit.

Jste webdesigner

Jste webdesigner s databází e-shopů, pro které jste už grafiku dělal, případně aktuálně děláte.

Jste e-shop

Jste e-shop, který už affiliate marketing využívá a rád by ho doporučil ostatním e-shopům.

Kdokoliv jiný

Jste kdokoliv jiný, kdo zná e-shop, kterému může affiliate marketing pomoci. Oslovte ho a nabídnětě mu možnost stát se součástí naší sítě Affial.

win-win spolupráce

Doporučte Affial ostatním e-shopům. Pokud se e-shop, který nám doporučíte, stane součástí sítě Affial, vyplatíme vám 150 EUR a e-shop díky vám získá slevu 60 EUR na první rok na první rok členství v sítí Affial.

Přihlaste se do programu

Vyplňte nám o sobě základní informace. Jakmile nám pak e-shop sdělí, že je na doporučení od vás a stane se součástí naší sítě, dostanete provizi 150 EUR.

Pravidla Refferal programu s Affial

Doporučený e-shop musí splňovat následující pravidla:

  • e-shop nás musí sám kontaktovat a musí zmínit vaše doporučení, motivován je slevou 60 EUR na první rok spolupráce
  • firma vlastnící e-shop již nesmí být součástí sítě Affial a ještě nikdy nebyla, přičemž noví klienti jsou porovnáváni s aktuální databází dle názvu a IČO
  • e-shop se musí stát součástí sítě, podepsat smlouvu a uhradit roční poplatek

Způsob sdílení a doporučení Affialu pro nové e-shopy je libovolný. Marketér se zavazuje zvát nové klienty Affialu tak, aby nedošlo k porušení právních předpisů, oprávněných zájmů a práv eMarkest s.r.o. pro ČR, Akontax s.r.o. pro SK a třetích osob.

Odměna za doporučení Affial je nenároková. eMarkest s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv pravidla programu upravit či celý program zrušit, a to i bez uvedení důvodu.

Kontaktujte nás pro více informací

Libor Krejčí

Affiliate manager

Libor má na starosti každodenní chod sítě a můžete se na něj obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo požadavkem.