Pomáháme e-shopům růst

Tým sítě Affial.com

Kdo stojí za affiliate sítí

Náš tým

Jsme tým lidí, které baví affiliate marketing a chceme tímto způsobem pomoci více vydělávat         e-shopům i affiliate partnerům.


Seznamte se s naším týmem a neváhejte se na nás obrátit.

Peter Chodelka

Peter Chodelka, MSc

Spoluzakladatel sítě

V Affialu se věnuji především definování hodnot a vize, plánování strategie a výběru těch nejlepších lidí do týmu. K affiliate marketingu jsem se dostal ještě na vysoké škole v Anglii, kde jsem studoval obor digitální marketing. Zaujal mě transparentní a férový princip založený na provizi za doporučení.

Kromě affiliate marketingu mě baví podcastování (moderuji byznysový podcast Podnicast), investování, turistika a běh. Rána začínám dobrou kávou, přes den hodně čtu a večer jsem zvyklý relaxovat u Netflixu.

Řídím se mottem: „Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod."

peter.chodelka@affial.com |  +421 944 130 604

Juraj Kuracina

Juraj Kuracina

Managing Director

Mojí hlavní pracovní náplní je, aby věci ve firmě a v týmu fungovaly. Starám se o reporty, komunikaci s klíčovými klienty, ale rád vymýšlím i způsoby, jak věci zlepšit. Také mě baví práce s publishery, kterým pomáhám k lepším výkonům.

Miluji čísla, jídlo, knihy a fotografování.

Práci s čísly využívám i v Affial, kde díky tomu máme vše plně pod kontrolou a jdeme hlavně na výkon. A tohle se snažíme přinášet i našim klientům.

juraj.kuracina@affial.com |   +421 903 938 007

Lívia Šuľová

Lívia Bogárová

Senior Account Manager

V síti Affial už mám za sebou několik let, během kterých se neustále rozvíjíme. Ani se to nezdá, jak ten čas rychle letí. Jako v podstatě první člen týmu jsem měla na starosti každodenní chod sítě, komunikaci s inzerenty i publishery a další různorodé činnosti.

Momentálně se na pozici Account manager starám zejména o komunikaci s klíčovými klienty, rozbíhání nových kampaní, fakturaci a jiné procesy. Spokojenost klientů i publisherů je pro mě velmi důležitá a věřím, že to z naší komunikace cítí.

Baví mě online marketing a líbí se mi, že pořád vymýšlíme a zkoušíme něco nového a máme super tým, ve kterém je radost pracovat.

livia.bogarova@affial.com |   +421 915 207 827

Libor Krejčí

Libor Krejčí

Senior Affiliate Manager

V rámci Affialu řeším affiliate marketing v České republice.

Primárně se starám o nové inzerenty, se kterými řeším vstup do sítě. Mým cílem je vysvětlit a ukázat e-shopům, proč by měly mít spuštěnou affiliate kampaň, jak to celé funguje a nastavit vhodné podmínky pro publishery tak, aby se kampani dařilo a přinášela dlouhodobě uspokojivé výsledky.

Na druhé straně jsem na denní bázi v kontaktu s publishery, u těch stávajících řeším produkty k recenzím, propagační materiály a jejich dotazy. Vždy se snažím zvýšit výkon kampaně, a to je možné i díky komunikaci s novými pubslihery, které pravidelně oslovuji. 

libor.krejci@affial.com | +420 731089114

Iveta Mencáková

Iveta Mencáková

Junior Affiliate Manager

V Affial se starám především o spokojenost našich inzerentů a publisherů, spravuji naše sociální sítě a také realizuji potřebné kroky při spolupráci s influencery. Věnuji se i psaní článků, kde mohu využít své kreativity a zájmu o jazyk.

Kromě vzdělávání se v rámci online marketingu si vždy ráda přečtu napínavou detektivku, podívám se na zajímavý dokument, vyzkouším nový kosmetický produkt a také vychutnám dobrou kávu (ideálně) v kombinaci s dortem. Jako absolventce konzervatoře mi kdykoli udělá radost divadelní představení a také moment, kdy si můžu zazpívat své oblíbené skladby.

iveta.mencakova@affial.com

Petra Florišová

Petra Florišová

Business Development Manager

V sales-u působím již šestý rok a mám bohaté zkušenosti s B2B business-em, hlavně v IT sféře. V Affial-i hledám nové inzerenty, komunikuji s potenciálními zákazníky, prezentuji naši síť agenturám a starám se o celý sales proces.

Preferuji ''consultant sales'', kdy nejprve zjišťuji, zda by affiliate marketing mohl inzerentovi pomoci. Vždy se mi ověřilo, že dobré vztahy v salesu jsou klíčem k úspěchu.

Mám velké ambice. Například prezentovat na TEDx konferenci nebo se umístit v žebříčku Forbers. A protože Forbes 30 under 30 jsem už nestihla, mířím na 40 under 40. 🙂

petra@affial.com | +421 910 870 911

"Affial.com spojuje e-shopy se zkušenými affiliate partnery a blogery, kteří se

za provizi z prodeje postarají o zvýšení povědomí o značce a zvýšení zisků.

Je to efektivní a férové pro obě strany."

registrace zdarma + 8 € vstupní bonus