Pomáháme e-shopům růst

Tým sítě Affial.com

Kdo stojí za affiliate sítí

Náš tým

Jsme tým lidí, které baví affiliate marketing a chceme tímto způsobem pomoci více vydělávat         e-shopům i affiliate partnerům.


Seznamte se s naším týmem a neváhejte se na nás obrátit.

Peter Chodelka

Peter Chodelka, MSc

Spoluzakladatel sítě

V Affialu se věnuji především definování hodnot a vize, plánování strategie a výběru těch nejlepších lidí do týmu. K affiliate marketingu jsem se dostal ještě na vysoké škole v Anglii, kde jsem studoval obor digitální marketing. Zaujal mě transparentní a férový princip založený na provizi za doporučení.

Kromě affiliate marketingu mě baví podcastování (moderuji byznysový podcast Podnicast), investování, turistika a běh. Rána začínám dobrou kávou, přes den hodně čtu a večer jsem zvyklý relaxovat u Netflixu.

Řídím se mottem: „Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod."

Libor Krejčí

Libor Krejčí

Senior Affiliate Manager

V rámci Affialu řeším affiliate marketing v České republice.

Primárně se starám o nové inzerenty, se kterými řeším vstup do sítě. Mým cílem je vysvětlit a ukázat e-shopům, proč by měly mít spuštěnou affiliate kampaň, jak to celé funguje a nastavit vhodné podmínky pro publishery tak, aby se kampani dařilo a přinášela dlouhodobě uspokojivé výsledky.

Na druhé straně jsem na denní bázi v kontaktu s publishery, u těch stávajících řeším produkty k recenzím, propagační materiály a jejich dotazy. Vždy se snažím zvýšit výkon kampaně, a to je možné i díky komunikaci s novými pubslihery, které pravidelně oslovuji. 

Iveta Mencáková

Iveta Mencáková

Affiliate Manager

V Affial se starám především o spokojenost našich inzerentů a publisherů, spravuji naše sociální sítě a také realizuji potřebné kroky při spolupráci s influencery. Věnuji se i psaní článků, kde mohu využít své kreativity a zájmu o jazyk.

Kromě vzdělávání se v rámci online marketingu si vždy ráda přečtu napínavou detektivku, podívám se na zajímavý dokument, vyzkouším nový kosmetický produkt a také vychutnám dobrou kávu (ideálně) v kombinaci s dortem. Jako absolventce konzervatoře mi kdykoli udělá radost divadelní představení a také moment, kdy si můžu zazpívat své oblíbené skladby.

Radek Štícha Affiliate manažér

Radek Štícha

Junior Affiliate Manager

V Affial se starám především o hledání nových publisherů a jejich vzdělávání. Ukazování toho, jak affiliate marketing využít na svém blogu, recenzních webech a sociálních sítích. 

Zároveň se starám o náš YouTube kanál, kde se snažíme publishery a inzerenty vzdělávat. Mám dlouholeté zkušenosti s tvořením obsahu, webových magazínů a projektů, které využívám právě v komunikaci s publishery.

Krom toho mě zajímá zdravý životní styl, řeším co jím, své tělo, emoce, miluju sport, slunce, oceán a surfing. 

"Affial.com spojuje e-shopy se zkušenými affiliate partnery a blogery, kteří se

za provizi z prodeje postarají o zvýšení povědomí o značce a zvýšení zisků.

Je to efektivní a férové pro obě strany."

registrace zdarma + 8 € vstupní bonus