Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Somidealista.sk

Kampaň projektu Som Idealista je v našej sieti novinkou. A rozhodne stojí za to, aby sme si ju bližšie predstavili a poukázali na výhody a tipy spojené s jej propagáciou. 

Za týmto známym a veľmi obľúbeným projektom stojí šikovná Slovenka, ktorá takýmto spôsobom šíri do sveta nádherné myšlienky, v ktorých možno nájsť odvahu, povzbudenie, pochopenie, utešenie...

E-shop somidealista.sk má v ponuke rozmanité produkty plné inšpirácie, citátov a myšlienok. Jedná sa o knihy v tlačenej podobe, e-booky, audioknihu, nálepky na stenu, tričká, pracovný zošit (v pdf. formáte) či diár. 

V tomto predvianočnom období propagácia vyššie spomínaných produktov, ale najmä limitovanej edície diáru Som Idealista 2021, stojí za vyskúšanie, čo myslíte? 🙂 

Prečo propagovať kampaň e-shopu Som Idealista?

  • exkluzívna, netradičná a zaujímavá kampaň
  • možnosť zaslania vzorky na recenziu
  • provízia skvelých 10 % z každého nákupu 
  • cookies až 30 dní
  • e-shop ponúka výhodné sady produktov 
  • projekt, ktorý sledujú státisíce fanúšikov na sociálnych sieťach

Tipy, ako kampaň propagovať 

Keďže u nás v sieti sa snažíme o podporu partnerov, ktorí zverejňujú reálne recenzie (čo vedie k pomoci nielen čitateľom, ale aj samotnému inzerentovi), kampaň je vhodná najmä pre weby, na ktorých možno nájsť články o pozitívnom myslení, inšpiráciu a motiváciu. Ideálnou cieľovou skupinou sú ženy (čitateľky) vo veku 20 – 35 rokov a riešenie kariéry či vzťahov im nie sú cudzie.

V takomto prípade propagácie je možné zaslať produkty na recenziu – napíšte nám na hello@affial.com a dohodneme sa na podrobnostiach. 

Ďalším tipom na propagáciu je napr. zorganizovanie súťaže o produkty alebo exkluzívny rozhovor so zakladateľkou projektu. 

Nižšie prinášame ukážku bestsellerov e-shopu somidealista.sk.

Keďže inšpirácie a motivácie nie je nikdy dosť, s propagáciou tejto kampane určite neurobíte krok vedľa.

Na záver ešte raz pripomíname, že všetky spomenuté produkty by bolo v tomto období skvelé zaradiť aj do vianočných darčekových sprievodcov.

Ak rozmýšľate, ktoré ďalšie kampane by v tomto období mohli frčať, určite si prečítajte tento náš článok, kde nájdete ďalšie tipy.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com