Pomáháme e-shopům růst

Back to school: 5 tipov na kampane

Do konca prázdnin ostáva už len pár dní a čoskoro sa opäť sa otvoria brány škôl a škôlok pre ratolesti.

A presne to je dôvod, prečo sme si pre vás pripravili tieto "back to school" tipy na kampane a tipy na konkrétne produkty v rámci nich. Teraz je ten správny čas na ich propagáciu, preto s ich nasadením určite dlho nečakajte. 🙂

1. KIDMANIA

Kidmania vybrané slova

Kidmania je miesto plné hračiek a potrieb pre deti s minimálnym environmentálnym dopadom na planétu. Aktuálne sem možno nájsť kategóriu BACK TO SCHOOL, ktorá obsahuje skvelé produkty hodiace sa na propagáciu v tomto období. Inšpiráciu môže taktiež ponúknuť článok na blogu, ktorý sa venuje tejto téme.

Výška provízie - 3,5 až 5,6 % | XML feed - áno| SK kampaň

 2. DUBLEZ

Stojan na perá Dublez

Značka DUBLEZ sa špecializuje na výrobky z dreva, konkrétne bytové doplnky, rôzne darčekové predmety, svadobné dekorácie či ozdoby do toriet. Každý výrobok je originálny, nesie v sebe symboliku a príbeh. Školákom by sa zo širokej ponuky e-shopu mohli hodiť kvalitné stojany na perá.

Výška provízie - 8,4 % | XML feed - áno |CZ + SK kampaň

3. ARNO

ARNO prezúvky

Bez prezúvok ani na krok. 🙂 Ponuka e-shopu Arno, samozrejme, obsahuje aj tento druh obuvi pre chlapcov i dievčatá. Niektoré modely disponujú aj zdravotnými vlastnosťami, čo rodičia určite pri výbere ocenia.

Výška provízie - 11 % | XML feed - áno | CZ + SK kampaň

4. KREATIVNÍ ZEĎ

Kreativní zeď popisovateľná fólia

Popisovateľná fólia v rôznych variantoch z e-shopu Kreatívna stena je perfektným riešením do izby školáka alebo študenta. Zabezpečí, že všetky dôležité poznámky, úlohy, nápady alebo potrebný priestor v rámci realizácie domácich úloh bude na jednom prehľadnom mieste.

Výška provízie - 9 % | XML feed - áno | CZ + SK kampaň

5. DADABOOM

Sada desiatových boxov Dadaboom

Box na desiatu, fľaša na nápoje a taktiež ruksak alebo kufrík patria určite k nevyhnutným školským potrebám. V zaujímavých dizajnoch ich ponúka e-shop Dadaboom.

Výška provízie - 10 % | XML feed - áno | CZ + SK kampaň

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: