Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – NEURINU

Tip na kampaň Neurinu

V kategórii zdravie a výživa u nás môžete nájsť ďalšiu zaujímavú novinku – kampaň NEURINU.

Jedná sa o výživové doplnky, ktoré boli vytvorené preto (ako značka uvádza), aby pomáhali ľudom v zložitých životných situáciách. Zameriavajú sa totiž na podporu mentálneho zdravia – a to na základe zaistenia normálnej hladiny neurotransmiterov, ktoré sú nevyhnutné pre optimálne fungovanie nervovej sústavy.  

Firma, ktorá produkty vyrába, pôsobí na farmaceutickom trhu/trhu s výživovými doplnkami už 10 rokov. Pri výrobe sa kladie dôraz na kvalitné suroviny s najlepšou vstrebateľnosťou do organizmu.

Produkty sú bez umelých prísad, farbív, lepku, laktózy a taktiež bez živočíšnych zložiek. V NEURINU si taktiež zakladajú na tom, aby boli všetky produkty nenávykové. 

Produkty Neurinu

Ukážka produktov Neurinu. Zdroj:  https://www.neurinu.cz/e-shop/

Čo sa týka konkrétnych produktov, k dispozícii je napríklad výživový doplnok na podporu dobrej nálady, doplnok na podporu zníženia úzkosti a stresu, doplnok na podporu kvalitného spánku či doplnok na podporu zvýšenia výkonu nervovej sústavy a mozgu

V ponuke tiež možno nájsť Omega-3, Magnézium + B6, Bacopa alebo ASHWAGANDHA. 

Prečo propagovať kampaň NEURINU?

  • vymedzené produkty a cieľová skupina
  • provízia až 16 %
  • CSS
  • certifikovaná kvalita produktov
  • produkty bez obsahu, farbív, aróm, lepku, laktózy a vhodné aj pre vegánov
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň NEURINU propagovať 

NEURINU bude vhodné propagovať na obsahových projektoch, ktoré sa zameriavajú na zdravie, výživu, mentálne zdravie, tipy na podporu dobrej nálady, eliminovanie/prevenciu stresu a podobne. Cieľovú skupinu tvoria predovšetkým ženy a muži vo veku 15 – 45 rokov.

Vhodné bude aj zahrnutie do obsahu týkajúceho sa účinkov jednotlivých zložiek, a taktiež do obsahu, ktorý sa zameriava na výživové doplnky s čistým zložením. Vyzdvihnúť určite možno aj ekologické balenie. 

Výborným spôsobom propagácie bude, samozrejme, aj recenzia produktov, prípadne porovnanie s konkurenciou. Mnoho užitočných informácií a inšpirácie na propagáciu môžete nájsť aj na blogu

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: