Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – NOXILUS

Tip na kampaň Noxilus
Hneď na začiatku tohto týždňa sme náš zoznam doplnili o ďalší zaujímavý e-shop na propagáciu. Tentokrát sa jedná o produkt z oblasti zdravia a výživy – NOXILUS. 


NOXILUS obsahuje unikátnu kombináciu účinných látok, ako sú vitamíny, aminokyseliny, minerály, výťažky z bylín, ktorých cieľom je prispieť k lepšej kvalite spánku. Taktiež sa uvádza, že obsiahnuté zložky môžu pozitívne vplývať na zníženie miery únavy a vyčerpania, a podporovať relaxáciu, uvoľnenie a normálnu psychickú činnosť.

Užívanie produktu je veľmi jednoduché – odporúča sa 30 minút pred spánkom.

NOXILUS recenzie

Ukážka recenzií produktu NOXILUS. Zdroj: https://www.noxilus.cz/

Zloženie produktu NOXILUS je prírodné, obsahuje 14 aktívnych látok a je vyrábaný v Českej republike. Produkt nie je návykový a taktiež nie je vhodný pre deti a tehotné/dojčiace ženy. 

Čo sa týka účinkov, výrobca na webe uvádza, že sa prejavia v rozmedzí 30 – 60 minút po užití odporúčanej dávky. Účinky môže ovplyvňovať aj telesná hmotnosť, či predchádzajúca aktivita alebo skonzumované jedlo. Vedľajšie účinky nie sú preukázané.

Prečo propagovať kampaň NOXILUS?

  • pozitívne recenzie od zákazníkov
  • produkt vyrábaný v Českej republike
  • provízia až 20 %
  • aktívne látky a prírodné nenávykové zloženie
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň NOXILUS propagovať 

Uvedenú kampaň bude ideálne propagovať na obsahových projektoch, ktoré sa primárne zaoberajú spánkom/problémami so spánkom, tipmi na zlepšenie spánku, taktiež témami ako podpora psychickej pohody, energie, celkovo zdravia, a podobne. 

Jednoznačne odporúčame zrecenzovanie produktu NOXILUS. Vhodné určite bude aj porovnanie s konkurenčnými produktami na podporu zdravého spánku. 

Ak máte záujem zrecenzovať NOXILUS, napíšte nám na hello@affial.com spolu s webom, kde plánujete recenziu uverejniť a propagovať.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: