Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Elektrické autíčko CZ

Tip na kampaň Elektrické autíčko CZ

V tomto tipe na kampaň nazrieme do segmentu pre deti, v ktorom sa nachádza zaujímavá kampaň Elektrické autíčko.cz.

Jedná sa o atraktívne produkty pre deti, ktoré sú určite snom každého malého chlapca, prípadne aj dievčatka. V ponuke sú elektrické autíčka rôznych značiek, farebných prevedení a výbavy pre chlapcov, dievčatá i pre dve deti. Produkty sú rozdelené do kategórií podľa veku, resp. nosnosti. 

Okrem autíčok sú k dispozícii aj ďalšie vozidlá, a to motorky, štvorkolky, šlapacie vozidlá, traktory a taktiež náhradné diely.

Elektrické auítočko homepage

Ukážka homepage Elektrické autíčko. Zdroj: https://www.elektrickeauticko.cz/

Ďalšie zaujímavé informácie o e-shope, produktoch a tejto kampani si môžete pozrieť aj v našej videovizitke.

Prečo propagovať kampaň e-shopu Elektrické autíčko?

  • atraktívny produkt pre deti
  • 100 % hodnotenie na Heureka.cz
  • servis autíčok
  • provízia až 5,6 %
  • cookies až 30 dní
  • XML feed

Tipy, ako kampaň Elektrické autíčko propagovať 

Propagácia kampane Elektrické autíčko bude ideálna, ak ju zaradíte na svoje obsahové projekty, resp. blogy a magazíny zamerané na detský segment. Cieľovú skupinu tvoria primárne muži, ktorí by mali záujem o takýto unikátny darček pre svoje deti alebo vnúčatá.

Výborným spôsobom bude aj propagácia skrz darčekových sprievodcov, ako tip jedinečný darček na akúkoľvek príležitosť – primárne pre chlapcov vo veku od 3 do 15 rokov. 

Vďaka dostupnému XML feedu bude vhodné aj zaradenie do produktových katalógov, predovšetkým so zameraním na hračky a produkty pre deti.

K dispozícii je aj analýza kľúčových slov.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: