Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – HAIRBURST

Tip na kampaň Hairburst

V rámci našich pravidelných tipov na kampaň tentoraz nazrieme do segmentu krásy a bližšie si predstavíme zaujímavú značku zameranú na starostlivosť o vlasy – HAIRBURST.  

Do propagácie tejto kampane sa určite odporúčame čím skôr zapojiť, a to aj z dôvodu, že provízia pre obsahové projekty bola zvýšená na skvelých 15 %. 🙂

Výrobky uvedenej značky sa vyrábajú primárne vo Veľkej Británii, ale aj v Európe, USA a Austrálii. 

Vlasové výrobky Hairburst sú určené pre každého bez ohľadu na typ vlasov, pohlavie alebo vek, kto má záujem zlepšiť kvalitu, hustotu i dĺžku vlasov.

Čo sa týka prípravkov na vlasy, k dispozícii je šampón, kondicionér, maska na vlasy, elixír na objem a rast, sérum, peeling na pokožku hlavy a taktiež suchý šampón.

Pre pánov je ponúkaný šampón a stylingový sprej na hustotu a objem. 

Hairburst Homepage

Hairburst Homepage. Zdroj: sk.hairburst.com

Okrem produktov určených priamo na vlasy značka Hairburst ponúka aj výživové doplnky, ktoré podporia krásu vlasov zvnútra. Jedná sa o vitamíny vo forme kapsúl alebo žuvacích gumených "cukríkov".  Obsahujú potrebné vitamíny/minerály, sú bezlepkové a bez GMO. Vitamíny sú dostupné aj vo verzii pre mužov alebo vo vegánskej verzii.

V ponuke Hairburst možno ešte nájsť aj sérum na zväčšenie rias a obočia, masážnu kefu, ktorá stimuluje pokožku hlavy, valček na pokožku hlavy, uterák z mikrovlákna, natáčku na vlasy alebo saténovú obliečku na vankúš

Produkty si možno zakúpiť nielen samostatne, ale aj vo výhodných balíčkoch.

Hairburst výhodné balíčky

Ukážka ponuky výhodných balíčkov. Zdroj: sk.hairburst.com

Prečo propagovať kampaň e-shopu HAIRBURST?

  • známa zahraničná značka, vo veľkom propagovaná aj prostredníctvom IG a influencerov
  • široká ponuka sortimentu
  • výhodné balíčky produktov
  • množstvo pozitívnych hodnotení ponúkaných produktov
  • provízia až 15  % , provízia pre kupónové weby 3,8 %
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň HAIRBURST propagovať 

Cieľová skupina v rámci propagácie tejto kampane je v podstate jednoznačná – ženy, ktoré sa zameriavajú na starostlivosť o svoj vzhľad a korunu krásy. Ideálne budú predovšetkým magazínové články zo sveta zdravia a krásy týkajúce sa starostlivosti o vlasy, ale aj celkový vzhľad. 

Výbornou a veľmi odporúčanou formou propagácie sú recenzie ponúkaných produktov, a to napríklad aj vo forme porovnávania s inými konkurenčnými výrobkami. 

Máte záujem získať produkty Hairburst na zrecenzovanie zadarmo? Napíšte nám v tejto veci na hello@affial.com 🙂

Pri tejto kampani je k dispozícii aj analýza kľúčových slov. Kampaň je vhodná aj pre tvorcov z oblasti beauty segmentu na sociálnych sieťach.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: