Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Matchaday.sk

Tip na kampaň - Matchaday.sk

Matcha – druh zeleného čaju, ktorý obsahuje antioxidanty, vitamíny, minerály, má mimoriadne pozitívne účinky na náš organizmus a je omnoho účinnejší než "klasický" zelený čaj. Niet sa čomu čudovať, že sa tento zaujímavý nápoj sa v poslednej dobe teší veľmi veľkej obľube. A odteraz ho môžete propagovať vďaka novej kampani Matchaday.sk. 🙂 

Uvedený e-shop vznikol v roku 2018 s cieľom predávať na Slovensku pravý a kvalitný matcha čaj a zároveň sprostredkovať zákazníkom autentický zážitok z pitia tohto legendárneho nápoja. Ako je uvedené v sekcii "O nás", Matchaday dováža len ten najkvalitnejší organický matcha čaj s BIO certifikáciou, a produkty, ktoré možno nájsť na e-shope, sú 100 % originál bez akýchkoľvek prísad, farbív či iných látok. V ponuke sú rôzne varianty matcha čaju, a to Kasai, Jimen a Mizu – v podstate sa líšia obsahom látok a kofeínu. 

Matchaday.sk Homepage

Homepage Matchaday.sk. Zdroj: matchaday.sk

Okrem matcha čaju sú v ponuke aj sypané čaje, náradie na prípravu matcha čaju, kvalitná čokoláda a taktiež prírodné výživové doplnky, a to konkrétne moringa, pestrec mariánsky, reishi, maca a spirulina. Na e-shope zákazník jednoducho nájde atraktívne a v dnešnej dobe veľmi obľúbené výrobky na podporu zdravia. 

Matchaday.sk produkty

Ukážka z najpredávanejších produktov a zo sekcie matcha čaj. Zdroj: matchaday.sk

Prečo propagovať kampaň e-shopu Matchaday.sk?

  • BIO certifikácia a ten najkvalitnejší organický matcha čaj
  • vegánske, bezlaktózové a bezlepkové produkty
  • atraktívne výživové doplnky
  • provízia 17,5 %, kupónové weby a cashbacky majú províziu 8,4 %
  • cookies až 30 dní
  • XML feed

Tipy, ako kampaň Matchaday.sk propagovať 

Cieľovú skupinu v rámci kampane Matchaday.sk tvoria predovšetkým ženy a muži vo veku okolo 30 rokov so záujmom o zdravú výživu, podporu zdravia a celkovo o zdravý životný štýl. Skvelou propagáciou teda bude zahrnutie tejto kampane do obsahových článkov na uvedené témy. Kampaň je vhodná aj pre magazíny so športovou tematikou. Propagácia Matchaday.sk môže prebiehať aj v rámci článkov na tému kofeín, recenzia matcha čaju a jeho najväčšie benefity, zvýšenie produktivity a pod. Vďaka dostupnému XML feedu ju možno zaradiť aj do produktových katalógov. 

Medzi najpredávanejšie produkty patrí:

Máte záujem o produkty na recenziu? Napíšte nám na hello@affial.com 🙂

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: