Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Esensino.cz

Esensino.cz HP

Kampaň Esensino.cz predstavuje ponuku imitácií parfumov svetoznámych značiek. Výhodou je predovšetkým to, že pri týchto vôňach zákazník neplatí za značku alebo obal. Ceny týchto parfumov sú neporovnateľné a niekoľkonásobne nižšie, ako je to pri origináloch. Čo sa týka vône, tá je mimoriadne podobná, ak nie totožná.

K dispozícii sú dámske aj pánske parfumy. Ponuka značiek a konkrétnych modelov parfumov je skutočne pestrá a každý by si tam mal nájsť tú „svoju“. 🙂 Dostupné sú aj testery, respektíve vzorky 10 najobľúbenejších parfumov a taktiež náplne parfumov s flakónom

Okrem parfumov na esensino.cz možno nájsť aj vonné sviečky a BIO kozmetiku. Dostupné sú aj parfumy a darčekové sady pre deti.

Keďže Vianoce sú už za rohom a parfum predstavuje jeden z tradičných darčekov, na propagáciu tejto kampane je najvyšší čas. Zaraďte ju do svojich darčekových sprievodcov alebo rôznych tipov na darčeky. Na inšpiráciu sa určite hodí sekcia s tipmi na vianočné darčeky.

Vianočné darčeky Esensino.cz

Prečo propagovať kampaň e-shopu Esensino.cz?

  • alternatíva k drahým značkovým parfumom – lacnejšie až o 80 %
  • množstvo spokojných zákazníkov
  • vzorky parfumov na vyskúšanie (ešte pred zakúpením väčšieho balenia)
  • provízia 15 %
  • cookies až 30 dní
  • aktuálne (pred Vianocami) sú parfumy a sviečky veľmi žiadané produkty

Tipy, ako kampaň Esensino.cz propagovať 

Táto kampaň bude vhodná na propagáciu skrz rôzne lifestylové magazíny alebo blogy so zameraním na krásu, módu, lifestyle, trendy a podobne. Ideálnou cieľovou skupinou sú ženy vo veku 35 – 60 rokov. Hlavnú myšlienku by malo predstavovať to, že sa jedná o alternatívu k drahým parfumom.

Vhodnou voľbou bude aj recenzia produktov a ich porovnanie s originálmi.

Kampaň je vhodné propagovať aj prostredníctvom sociálnych sietí – napr. na Instagrame alebo na YouTube prostredníctvom videa, ktoré bude mať formu recenzie, prípadne porovnania s originálnym kúskom.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: