Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Klotinkfit.com/sk/cs/hu

Klotinkfit-homepage

Športové legíny, topy, kraťasy, doplnky, ale aj doplnky výživy pre ženy – toto všetko môžete propagovať v rámci kampane Klotinkfit, ktorá nám pribudla do nášho zoznamu. 

Značka KFIT svoje kolekcie navrhuje a vyrába v srdci Európy, teda na Slovensku, a produkty spĺňajú prísne podmienky kvality. 

Dizajn športového oblečenia je inšpirovaný prírodou, a preto na ňom nájdete potlač kvetov, listov či tropického ovocia. To sa týka aj doplnkov – aktuálne ponožiek, ktoré zaujmú potlačou džungle. 

Sortiment výživových doplnkov pozostáva z proteínových tyčiniek a vitamínových nápojov v rôznych príchutiach v ekologickom balení.

Pre ženy, ktoré milujú pohyb, potrpia si na kvalitu a pohodlie, chcú byť neprehliadnuteľné a rady podporia lokálnu značku, je KFIT ideálnou voľbou.

Legíny Klotinkfit

Prečo propagovať kampaň e-shopu Klotinkfit?

  • slovenská výroba športových kúskov
  • netradičný dizajn a kvalita
  • provízia 7,5 %
  • cookies až 30 dní
  • XML feed
  • darčekové poukazy a zľavové kupóny 

Tipy, ako kampaň propagovať 

Propagácia tejto kampane bude ideálna prostredníctvom magazínových článkov pre ženy so zameraním na šport, zdravý životný štýl, fitness, turistiku, jógu alebo módu. 

Cieľovú skupinu v tomto prípade tvoria ženy vo veku 22 – 34 rokov, ktorým šport a pohyb nie je cudzí a v rámci neho si potrpia na kvalitu oblečenia a doplnkov. 

Na weby so športovou tematikou sa taktiež môžu skvelo hodiť recenzie alebo porovnávanie jednotlivých produktov z e-shopu Klotinkfit.com.

Kampaň je vhodná aj pre XML/produktové katalógy.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: