Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Medáreň.sk

Med je skutočný poklad z prírody. Je nielen chutný, ale aj prospešný pre naše zdravie. Na tento produkt a výrobky z neho sa špecializuje rodinná včelia farma Medáreň.sk, ktorej kampaň nájdete v našej sieti ako novinku. 

Ponuka produktov uvedeného e-shopu je skutočne rozsiahla. Ako je uvedené v sekcii "O nás" na webe, pochádzajú z najčistejších prírodných oblastí lesov a lúk. Hlavným cieľom firmy Medáreň je vyhovieť zákazníkom, ktorí dbajú o zdravie a taktiež preferujú vysokokvalitné prírodné produkty. 

K dispozícii je napríklad slovenský med – kvetový, malinový, gaštanový, lipový, agátový, pohánkový a ďalšie. Okrem nich si zákazník môže zakúpiť aj ochutený med, med s bylinkami či manuka med. Niektoré ponúkané medy sa môžu pýšiť atraktívnymi medzinárodnými oceneniami. 

Ďalším zaujímavým ocenením, ktoré stojí za zmienku a ktorým sa môže Medáreň pochváliť, je 3. miesto v kategórii Cena Heureky v rámci súťaže ShopRoku 2022. Blahoželáme! 🙂 

Medáreň slovenský med

Ukážka produktov z kategórie slovenský med. Zdroj: https://www.medaren.sk/med/

Med ale nie je jediný produkt, ktorý si zákazník môže zakúpiť. Ponuku dopĺňajú aj ďalšie atraktívne výrobky, ako napríklad včelí peľ, propolis, včelí jed, materská kašička, medovina, cukrovinky či populárne voskové obaly na potraviny.

Ako darček na rôzne príležitosti môžu potešiť medové darčekové sety, medová kozmetika, svadobný med alebo sviečkyPre včelárov sú v ponuke potreby, služby alebo literatúra.

Medáreň medová kozmetika

Ukážka produktov z kategórie medová kozmetika: Zdroj: https://www.medaren.sk/medova-kozmetika/

Prečo propagovať kampaň e-shopu Medáreň.sk?

  • atraktívne (a chutné) produkty zo Slovenska
  • široká ponuka sortimentu
  • viaceré ocenenia produktov, čo poukazuje na ich kvalitu
  • 3. miesto v kategórii Cena Heureky v rámci súťaže ShopRoku 2022 
  • provízia 3,5 % – 13,3 %
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň Medáreň.sk propagovať 

Kampaň Medáreň bude vhodné propagovať predovšetkým na obsahových projektoch, ktoré sa zameriavajú na zdravie, výživu, prírodné produkty a lokálne produkty. Cieľovú skupinu tvoria muži aj ženy rôznych vekových kategórií. Môžete poukázať napríklad na účinky ponúkaných produktov, na ich zdravotné benefity, popísať nápady na ich rôzne využitie a podobne. Inšpiráciu na spracovanie článkov môžete získať aj na blogu Medáreň.

Vhodné bude aj zaradenie do produktových katalógov, predovšetkým so zameraním na zdravie a výživu. Niektoré produkty môžete zaradiť aj do darčekových sprievodcov. Výbornou a veľmi odporúčanou formou propagácie sú recenzie ponúkaných produktov.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: