Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Pravebio.cz

Tip na kampaň Pravebio.cz

Pojmy ako BIO, ekológia, udržateľnosť (a ďalšie súvisiace) sú v poslednej dobe veľmi často skloňované, a preto sme radi, že nám pribudla nová kampaň e-shopu s takýmto zameraním – Pravebio.cz.

Hlavný cieľ vzniku uvedeného e-shopu jasne popisujú jeho zakladatelia, Jana a Honza Zaoralovi: "Jsme dva lidé, co milují přírodu, zvířata a spiritualitu a našimi činy se dennodenně snažíme pozitivně ovlivnit chod života kolem nás. I to je důvod proč jsme založili naši firmu... abychom stejně naladěným lidem zprostředkovali dodání výrobků, které pomáhají léčit přírodním způsobem, a které nemají negativní dopad na životní prostředí."

Ponuka e-shopu je skutočne široká, nachádzajú sa v nej kvalitné produkty od svetových značiek, a na svoje si určite príde každý podporovateľ zdravého životného štýlu, udržateľnosti, zero waste, vegánstva, paleo či low carb. V Pravebio taktiež dbajú o recykláciu materiálov.

Pravebio.cz Homepage

Pravebio.cz Homepage. Zdroj: https://www.pravebio.cz/

K dispozícii sú rôzne potraviny, nápoje, výživové doplnky, kozmetika (telová aj pleťová), ale aj drogéria, produkty pre mamy a ich detičky, potreby pre domácich miláčikov či odborná literatúra – to všetko, samozrejme, v bio/prírodnej kvalite.

Ako je uvedené na webe, značka sa okrem iného zameriava aj na dovoz originálnych produktov zo zahraničia, ktoré na lokálnom trhu chýbajú. Na blogu sú navyše spracované zaujímavé témy a tipy, ktoré vám môžu slúžiť ako inšpirácia pri propagácii. 🙂

Pravebio.cz obľúbené kategórie

Ukážka obľúbených kategórií a značiek: Zdroj: https://www.pravebio.cz/

Prečo propagovať kampaň e-shopu Pravebio?

  • atraktívny segment 
  • široká ponuka sortimentu, unikátne produkty a zaujímavé značky
  • množstvo pozitívnych hodnotení e-shopu
  • darčeky k objednávkam
  • provízia na niektoré značky až 10,5 %, zvyšok 7 %
  • provízia pre kupónové weby a cashbacky 3,5 % alebo 5,25 %
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň Pravebio.cz propagovať 

Cieľovú skupinu v rámci propagácie tejto kampane predstavujú ľudia, ktorí majú záujem o ekológiu, BIO produkty, prírodné produkty, prírodné alternatívy bežných produktov, zero waste, vegánstvo a podobne. Ideálnou formou propagácie bude zahrnutie ponúkaných produktov do magazínových/obsahových článkov, ktoré sa venujú uvedeným oblastiam a témam. Malo by sa jednať o zákazníka, ktorý zároveň nemá problém priplatiť si za kvalitu.

Vhodné bude aj zaradenie do produktových katalógov, predovšetkým so zameraním na BIO oblasť, alebo aj propagácia skrz sociálne siete.

Výbornou a veľmi odporúčanou formou propagácie sú recenzie ponúkaných produktov, a to napríklad aj vo forme porovnávania s inými konkurenčnými výrobkami. 

Máte záujem získať produkty od Pravebio na zrecenzovanie? Napíšte nám v tejto veci na hello@affial.com

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: