Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – FUMBI

Tip na kampaň - FUMBI.NETWORK

Tentokrát v rámci našich pravidelných tipov na kampaň nazrieme do segmentu financií – bližšie si predstavíme zaujímavú kampaň FUMBI.

Vďaka Fumbi môže potenciál rýchlorastúceho odvetvia kryptomien využiť úplne každý. Používateľ môže investovať do preverených kryptomien ľahko, prehľadne a bezpečne.

Vízia FUMBI, ktorá je prezentovaná priamo na webe v časti Vízia, znie: „Najzásadnejšie investičné príležitosti sú pred nami. Veríme, že sa nám podarí pomôcť čo najviac ľuďom využiť ich, a získať tak finančnú stabilitu a nové možnosti. Sme tu preto, aby mohol potenciál kryptomien využiť naozaj každý. S nami je krypto bližšie k vám."

Produkty FUMBI sú zložené z top preverených kryptomien, ktoré zároveň spĺňajú prísne interne stanovené kritériá. K dispozícii je taktiež vývoj ich ceny za posledné dané obdobie či ďalšie potrebné informácie.

FUMBI portfolio produkty

Ukážka ponuky produktov. Zdroj: https://fumbi.network/sk/

Produkty sú rozdelené do 2 kategórií, a to Individual alebo Biznis. K dispozícii sú rôzne typy portfólií, kde si každý používateľ môže vybrať na základe preferencií.

V sekcii články možno nájsť zaujímavé informácie zo sveta financií a kryptomien, ktoré môžu slúžiť aj ako inšpirácia v rámci propagácie. 

Prečo propagovať kampaň FUMBI?

  • zaujímavý segment financií a kryptomien
  • overená a bezpečná platforma na investovanie
  • jednoduché investovanie pre akéhokoľvek používateľa
  • vlastníkom kryptomeny je priamo používateľ
  • minimálne vstupné investície
  • provízia až 7,5 € za registráciu s dokončeným vkladom
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň FUMBI propagovať 

Propagácia kampane FUMBI bude ideálna, ak ju zaradíte na blogy a magazíny, respektíve na obsahové projekty, ktoré sa zameriavajú na investovanie, financie a kryptomeny.

Cieľovú skupinu v tomto prípade predstavujú ženy aj muži vo veku cca 18 – 50 rokov, ktorí sa zaujímajú o investovanie a chcú sa vyhnúť inflácii. 

Vhodným prvkom v rámci propagácie bude zrecenzovanie služby FUMBI, prípadne porovnanie s inými typmi investícií. Kampaň možno zaradiť aj na sociálne siete, napr. na kanál na YouTube týkajúci sa investovania/kryptomien, alebo na Instagram na profil, ktorý sa týmto témam venuje. K dispozícii je aj analýza kľúčových slov.

Ak máte záujem zapojiť sa do propagácie kampane, napíšte nám na hello@affial.com – vytvoríme vám na tento účel unikátny zľavový kód. Klasický affiliate odkaz v tejto kampani na propagáciu nefunguje. 

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: