Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – MARTONS

Tip na kampaň Martons

Segment pre deti sme pred pár dňami doplnili o zaujímavú kampaň – Martons. Jedná sa o e-shop, ktorý vznikol v roku 2020, a v jeho ponuke možno nájsť množstvo detských potrieb a drogérie. 

K dispozícii sú produkty svetových známych značiek, ale aj vlastnej značky Martons. Z vlastnej značky sú k dispozícii silikónové (protišmykové) produkty, resp. jedálenské sady v premium kvalite – samozrejme, bez obsahu BPA, PVC, či iných škodlivín. Produkty sú schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Z detských potrieb si zákazník môže kúpiť napríklad hračky, plienky, potreby na prebaľovanie, potreby na dojčenie a kŕmenie, potreby na cestovanie, dojčenské osušky, župany, body a ďalšie. 

Produkty značky Martons

Ukážka ponuky produktov značky Martons. Zdroj: https://www.martons.sk/

E-shop taktiež ponúka drogériu a kozmetiku pre deti či mamičky, potraviny (aj bezlepkové), vitamíny a výživové doplnky, taktiež napríklad teplomery či inhalátory pre deti. 

Prečo propagovať kampaň MARTONS?

  • atraktívny segment pre deti/mamičky
  • veľký výber z rôznych kategórií 
  • produkty známych značiek
  • provízia až 11,3 % na produkty značky Martons
  • provízia 7 % na zvyšok produktov
  • XML feed
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň MARTONS propagovať 

Máte obsahové projekty, ktoré sa venujú segmentu pre deti a mamičky? V takom prípade bude kampaň Martons pre vás na propagáciu ideálna. Cieľovú skupinu tvoria primárne mamičky vo veku 25 – 40 rokov.

Vhodné bude zaradenie propagácie do tematických článkov, prípadne recenzie ponúkaných produktov. Odporúčame sa zamerať na produkty vlastnej značky, kde platí aj zvýšená provízia.

Vzhľadom na ponuku potravín/vitamínov a výživových doplnkov, propagácia bude vhodná aj na projektoch zameraných na zdravú výživu.

Vďaka dostupnému XML feedu môžete kampaň propagovať aj v rámci produktových katalógov zameraných na segment pre deti alebo darčekových sprievodcov.

Kampaň je vhodná na propagáciu aj pre influencerov z mama segmentu.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: