Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – WETYZO

Tip na kampaň - Wetyzo

Tento tip na kampaň bude patriť e-shopu Wetyzo.cz, ktorý sa špecializuje na predaj kozmetiky a výživových doplnkov s prírodným a čistým zložením.

Značka WETYZO je na trhu už od roku 2011. Jej hlavným poslaním je vývin čisto prírodných produktov s pozitívnymi účinkami na organizmus a taktiež obnovenie harmónie medzi človekom a prírodou.

Pri výrobe produktov WETYZO využíva roky overené prírodné suroviny, ktoré sú spracovávané prostredníctvom súčasných a moderných postupov so zachovaním ich účinkov.

Produkty sú nielen prírodné, ale aj účinné. Potvrdzujú to slová uverejnené na webe v sekcii O nás: „Díky propracovanému výzkumu a tisícům let prověřených receptur a zkušeností s přírodními látkami dokážeme u našich produktů garantovat jejich účinnost. Neustále pracujeme se vzorky vybraných rostlin a jejich účinky zkoumáme pomocí moderních technologií. Na trh a do vašich domácností pouštíme pouze ty, za které se můžeme 100% zaručit."

Wetyzo výživové doplnky

Ukážka ponuky výživových doplnkov. Zdroj: https://www.wetyzo.cz/nase-produkty/

Zákazník si môže na e-shope zakúpiť prírodnú kozmetiku, ako napríklad sprchové gély, kvetinové vody, produkty na čistenie a odlíčenie pleti, hydratačné alebo liftingové séra, prírodnú ústnu vodu alebo zubnú pastu. 

Z výživových doplnkov je k dispozícii WETYZO Beauty Drink Kolagen na vlasy, nechty a pleť, a taktiež vitamíny na zuby a ďasná.

Prečo propagovať kampaň WETYZO?

  • prírodné a inovatívne produkty, ktoré sa v súčasnosti tešia veľkej obľube
  • obľúbený segment zdravia a výživy
  • česká firma a poctivá výroba
  • provízia až 20 %
  • XML feed
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň WETYZO propagovať 

Kampaň WETYZO bude vhodné propagovať na obsahových projektoch so zameraním na kozmetiku, zdravie, výživu, starostlivosť o vzhľad (pleť) a zdravie, prírodné produkty a podobne. Vhodné teda bude zaradenie propagácie do tematických článkov súvisiacich s uvedenými oblasťami. Cieľovú skupinu tvoria primárne ženy od 25 rokov, ale aj muži či fitness komunita. 

Výborným spôsobom bude zrecenzovanie ponúkaných produktov, prípadne spracovanie ich porovnania s konkurenciou.

K najpredávanejším produktom patrí:

Vďaka dostupnému XML feedu môžete kampaň propagovať aj v rámci produktových katalógov zameraných na segment zdravia, kozmetiky a výživy, prípadne porovnávačov.

Kampaň je vhodná na propagáciu aj pre influencerov z oblasti zdravie, výživa, beauty...

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: