Pomáháme e-shopům růst

​Affial D​igit@l je tu! A s ním i provize až 33% za prodej

​Již před Vánoci jste se mohli doslechnout o našem novém projektu​. V tu dobu jsme do éteru nechtěli pustit více informací, ale počkat na Nový rok. Ten je již v plném proudu a s ním i čas odhalit, co od toho​ můžete očekávat.

Digitální kampaně jsou v zahraničí hitem, ale československý affiliate trh tuto dobu bohužel zaspal. V Affialu jsme se rozhodli, že to zkusíme napravit a zatím bych řekl, že se nám daří.

​Affial Digit@l - digitální kampaně

Do naší sítě se snažíme přidávat kampaně, které mohou nabídnout vysoké provize. To je také hlavní důvod, proč průměrná provize za rok 2019 byla 11,89 € (300 Kč). V tomto “trendu” chceme pokračovat i v roce 2020!

Tip na článek: Shrnutí, jak se dařilo Affialu v roce 2019?

A vysoké provize jsou přesně to, co můžete od digitálního segmentu očekávat! Důkazem je kampaň Profiphotoshop, která nabízí provizi 33% z každého prodaného online kurzu.

V seznamu máme již celkem 5 kampaní. Většinu z nich můžete propagovat jak v České republice, tak i na Slovensku.

Aktuální seznam kampaní

  1. Online psí škola
  2. Angličtina bez biflování
  3. ProfiPhotoshop 
  4. Masáže Jan Šel
  5. LetterArt 

Víceméně se jedná o online kurzy, ale některé z výše uvedených e-shopů nabízí také ebooky.

Dále do digitálního segmentu patří programy, aplikace, online služby, online nástroje a další projekty, kde probíhá distribuce v online prostředí a nejedná se o hmotný produkt. Postupem času chceme kampaně v Affial D​igit@l rozšířit a nabídnout nejlépe od “všeho něco.”

1. ​Online Psí Škola

Mezi první digitální kampaně patří OnlinePsíŠkola.cz, která zaznamenala také nejvíce prodejů.

Nabízí zatím 2 kurzy. Online kurz “Základní poslušnost” se hodí pro všechny majitele neposlušných pejsků. Kdo to myslí s výchovou psa vážně, může si pořídit také online kurzpsí triky.”

Zákazník se může také zapojit do Klubu, kde se sdílí návody, videa a informace, které nejsou součástí kurzu.

Výška provize - 22,5% | Konverzní poměr - 2% | Průměrná výška provize - 13€ | CZ kampaň (možnost platby v eurech pro SK)

2. ​Angličtina bez biflování

Docházet na kurzy angličtiny osobně je časové a především finančně náročné.

A právě díky tomu vznikly online kurzy, které tento problém řeší. Na rovinu, stále se nejedná o levnou záležitost, ale to je pro nás affiláky jen dobře! Díky tomu se průměrná provize v kampani “Angličtina bez biflování” pohybuje kolem 48 eur!

Sílu kampaně vidím v jejich cílení a možnosti propagace. V nabídce mají online kurzy pro děti, dospělé, obchodní angličtinu, kurz pro začátečníky i pokročilé. Jestli jste rodina, můžete si zakoupit zvýhodněný rodinný balíček.

Vysoký konverzní poměr a průměrná provize dělá z této kampaně HIT projektu Affial ​Digit@l. Kdo přemýšlí nad propagací jazykových kurzů - dejte této kampani šanci a nezklame vás.

Stále přemýšlíte nad nasazením této kampaně? Snad Vás přesvědčí nadstandarní délka cookies 360 dní!

Výška provize - 20-24% | Konverzní poměr - 4% | Průměrná výška provize - 48€ | CZ/SK kampaň 

3. ​ProfiPhotoshop

Třetí kampaní jsou online kurzy ProfiPhotoshop vytvořené profesionálním fotografem. Pokud chce mít fotograf krásné fotografie, musí se naučit také s photoshopem, pouze něco vyfotit již dnes nestačí.

Právě na to jsou zde online kurzy: Základní principy Photoshopu, Mistrovství v Camera Raw a připravovaný kurz Mistrovství v maskování.

Kurzy jsou snadno pochopitelné a navíc s neskutečnou provizí 33% za každý prodej! Vhodné pro weby zaměřené na grafiku, fotografy a podobně.

Výška provize - 33% | Konverzní poměr - 3% | Průměrná výška provize- 19€ | CZ kampaň (možnost platby v eurech pro SK)

4. ​Jan Šel masáže

Jan Šel je úspěšný masér a lektor, který se rozhodl, že svoje schopnosti předá dál, formou online kurzů.

V nabídce celkem 8 kurzů, které se dobře propagují na magazínech pro ženy. Doporučujeme vyzkoušet recenze jednotlivých kurzů.

Jedná se o unikátní online produkt, který v ČR nemá konkurenci.

Výška provize - 22,5% | Konverzní poměr - 3% | Průměrná výška provize - 9€ | CZ kampaň

Provize se počítá pouze z nákupu online kurzu!

5. ​LetterArt

Další unikátní kampaň v podobě online kurzů letteringu a kaligrafie. Zákazník se v přehledných kurzech naučí pracovat s Brush Penem, tužkou, fixem a také křídou.

Slečna z LetterArt, která připravuje všechny kurzy je velice aktivní a stále přibývají nové kurzy. Provizi můžete získat také z e-shopu, kde jsou dostupné pracovní sešity a doplňky.

Cílová skupina jsou ženy a muži od 20 do 45 let z CZ i SK.

Výška provize - 20% | Konverzní poměr - 4% | Průměrná výška provize- 16€ | CZ kampaň (možnost platby v eurech pro SK)

Na závěr

Jak vidíte, tak s projektem Affial D​igit@l to myslíme vážně. Chceme affiliate trhu nabídnout kvalitní kampaně s vysokou provizí.

Díky tomu si affilák může vyzkoušet i PPC, které u některých kampaní s nízkou provizí nemá smysl - není rentabilní. 


Máte digitální produkt, který by se měl objevit v naší síti? Napište mi na libor.krejci@affial.com.

Jste partnerem a u Vašeho oblíbeného projektu Vám chybí affiliate? Návrhy pište do komentářů.

Libor Krejčí
 

Affiliate manager & sales. Starám se o affiliate publishery, řeším produkty k recenzím a rozbíhám nové kampaně. Podílím se na článcích a celkovém vzdělání našich partnerů skrze blog a sociální sítě. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: libor.krejci@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: