Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Brilliantcoco.sk/cz/hu/ro

Koncept čistenia zubov inšpirovaný prírodou a ajurvédou. To charakterizuje značku Brilliantcoco a jej kampaň, ktorá je u nás novinkou.

Najprv pulling špeciálnym kokosovým olejom a potom použitie vegánskej, prírodnej a zero waste zubnej pasty – to sú základné kroky, z ktorých spomínaný koncept pozostáva.

Keď sa pozrieme na konkrétne produkty, ktoré sú na e-shope dostupné, môžete si vybrať z 2, 4 alebo 6-týždňových kurzov, ktoré obsahujú vrecúška 100 % kokosového oleja s prídavkom mäty Brilliantcoco, ktorý je určený na tzv. oill pulling  špecialita, ktorá (okrem iného) vedie k čistým a bielym zubom, zdravým ďasnám a zdravej ústnej dutine. 

Dostupná je aj bambusová zubná kefka, bambusový čistič jazyka, ústna voda a aj sety, ktoré obsahujú všetky spomínané produkty.

Na e-shope taktiež nájdete sprievodcu starostlivosti, v ktorom sú popísané kroky použitia jednotlivých produktov. A žiarivý a zdravý úsmev bude na svete. 🙂

Prečo propagovať kampaň e-shopu Brilliantcoco?

  • jedinečné produkty vo veľkom propagované aj na sociálnych sieťach
  • značka, ktorá myslí aj na životné prostredie
  • provízia skvelých 15 %
  • cookies až 30 dní
  • XML feed
  • možnosť vygenerovať zľavový kupón

Tipy, ako kampaň propagovať 

Cieľovú skupinu v rámci propagácie tejto kampane tvoria predovšetkým ženy vo veku 22 – 35 rokov, ktoré sledujú aktuálne trendy, známych influencerov, svet kozmetiky a zaujímajú sa aj o ekológiu a prírodné produkty.

Magazínové články s recenziou alebo porovnávaním takýchto produktov budú dobrou voľbou. 

V tejto súvislosti je tu pre aktívnych publisherov možnosť získať vzorku na recenziu zadarmo, preto nám v tejto veci neváhajte napísať na info@affial.com a zaslať nám aj URL vášho webu.

Kampaň je vhodná aj pre XML/produktové katalógy.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: