Pomáháme e-shopům růst

6 kampaní, ktoré sa hodia na letnú propagáciu

Skvelé obdobie plné vody, slnka, zmrzliny či chladených nápojov je naplno rozbehnuté.☀️

No keďže ešte stále ostáva dosť času na to, kedy nás letné dni budú tešiť, spísali sme pár tipov na kampane, ktoré by počas letnej propagácie nemali ostať nepovšimnuté.

Opaľovacia kozmetika, starostlivosť o vlasy, kúsky oblečenia s farebnými motívmi, kokos a letné športy – toto sú záležitosti, ktoré k letu určite patria, a na základe toho sme vybrali aj e-shopy do nižšie uvedených tipov.

1. BLUEBERRY HILL

Pleťový krém Dulcia - Blueberryhill

E-shop Blueberryhill.cz je charakteristický tým, že ponúka množstvo prírodnej pleťovej, vlasovej a telovej kozmetiky od českých, ale aj zahraničných výrobcov. Počas letných dní je v rámci tohto e-shopu ideálne propagovať kozmetiku na opaľovanie, samoopaľovacie produkty alebo produkty na podporu výdrže opálenia.


Výška provízie - 10 % | XML feed - áno | CZ kampaň


2. MEBIK

Bicykel Mebik

Cyklistika patrí v letnom období medzi najobľúbenejšie exteriérové aktivity, a preto dávame do pozornosti zaujímavú kampaň z tohto segmentu – MEBIKOkrem retro bicyklov sú v ponuke aj cyklo diely, ako napríklad pedále, brzdy, duše, kolesá, sedadlá alebo radenie, ale aj cyklo doplnky, ako napríklad štýlové retro svetlá, nálepky, retro brašňa, retro košíky, fľaše alebo zvončeky. 


Výška provízie - až 10,5 % | XML feed - áno | SK + CZ kampaň


3. KLOTINKFIT

KFIT šortky

Topy, šortky, ale aj legíny s farebnou a zaujímavou potlačou – presne to vo vysokej kvalite ponúka slovenská značka KFIT®. Vzory a pestré farby si leto priam žiada, a to, samozrejme, aj na športových kúskoch.


Výška provízie - 7,5 % | XML feed - áno | SK + CZ + HU kampaň


4. zKOKOSU

zKokosu Amazon Combo

Počas letného obdobia, samozrejme, konzumujeme viac šťavnatého, exotického ovocia, osviežujúce smoothies... Čo takto letnú atmosféru podporiť aj tým, v čom sa pokrmy budú podávať? Na mysli máme kokosové misky zKokosu, ktoré sú aj na pokrmy z ovocia/s ovocím alebo na domácu zmrzlinu ako stvorené.


Výška provízie - 11,3 % | XML feed - áno | SK + CZ kampaň


5. BELDA

BELDA tenisky na beh

Letné športy ako cyklistika, turistika, beh, plávanie, fitness či korčuľovanie si vyžadujú kvalitné vybavenie a doplnky. A presne to má v ponuke BELDA. Do propagácie v rámci tejto kampane môžete zaradiť aj letné športové oblečenie a doplnky, ako napríklad šiltovky, potítka, klobúky či slnečné okuliare. 


Výška provízie - 6 % | XML feed - áno | SK + CZ kampaň


6. HAIRBURST

HAIRBURST produkty trio

Keďže vlasy môžu byť počas leta vplyvom slnečných lúčov alebo (slanej) vody náchylnejšie na vysušenie/poškodenie, uzavrieme to kampaňou, ktorá sa týka starostlivosti o korunu krásy. Značka Hairburst ponúka napríklad šampón a kondicionér s unikátnym zložením, ktoré sa postará o hydratáciu vlasov, ďalej vlasovú masku, zjemňujúci balzam na vlasy či elixír na podporu rastu vlasov.


Výška provízie - až 15 % | XML feed - nie | SK + CZ kampaň


Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: