Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Mebik.sk

Mebik.sk Homepage

Cyklistika patrí v letnom období medzi najobľúbenejšie exteriérové aktivity, a preto tentokrát dávame do pozornosti zaujímavú kampaň z tohto segmentu, ktorú sme u nás nedávno spustili – Mebik.sk. V ponuke tejto značky sa nachádza unikátny sortiment, ktorý je špeciálne určený pre milovníkov mestskej cyklistiky a taktiež retro štýlu. 

Mebik renovuje a predáva mestské bicykle, ktorým dodáva nový šmrnc. Zákazník si môže byť istý, že sa vo výsledku jedná o originálny a, samozrejme, aj bezpečný produkt, ktorým určite očarí okolie. Okrem retro bicyklov sú v ponuke aj cyklo diely, ako napríklad pedále, brzdy, duše, kolesá, sedadlá alebo radenie, ale aj cyklo doplnky, ako napríklad štýlové retro svetlá, nálepky, retro brašňa, retro košíky, fľaše alebo zvončeky – jednoducho všetko dostupné k tomu, aby bol výsledný retro efekt dokonalý.

Mestské bicykle Mebik

Ukážka z ponuky retro bicyklov. Zdroj: mebik.sk

Mebik taktiež vykupuje zaujímavé typy retro bicyklov z 20. storočia a retro diely a doplnky. K dispozícii je aj bezplatné poradenstvo ohľadom výberu bicykla, prípadne ohľadom renovácie. Na blogu sa taktiež zákazník dozvie zaujímavé informácie a tipy.

Najobľúbenejšie produkty Mebik

Ukážka najobľúbenejších produktov – doplnky, diely a bicykel. Zdroj: mebik.sk

Prečo propagovať kampaň e-shopu Mebik.sk?

  • unikátne produkty, ktoré sa nikde inde nedajú kúpiť
  • ponuka retro bicyklov, ktoré sú štýlové a jedinečné
  • široká ponuka cyklo dielov a doplnkov
  • množstvo spokojných zákazníkov
  • provízia až 10,5 %
  • pre cashbacky a kupónové weby provízia 5,3 %
  • cookies až 30 dní
  • v letnej sezóne veľmi žiadaný segment

Tipy, ako kampaň Mebik.sk propagovať 

Kampaň Mebik.sk bude vhodná na propagáciu skrz rôzne obsahové projekty zamerané predovšetkým na šport, mestskú cyklistiku, ale aj trendy a lifestyle, keďže ponúkané retro bicykle sú istým spôsobom aj módnou záležitosťou. Ideálnou cieľovou skupinou sú obyvatelia väčších miest, priaznivci retro štýlu a, samozrejme, športovci, respektíve cyklisti.

Vhodným spôsobom propagácie tejto kampane budú aj články poukazujúce napríklad na alternatívne spôsoby, ako sa dopraviť do práce. Okrem samotných bicyklov možno odporúčať aj dostupné cyklo doplnky alebo náhradné diely. Môžete taktiež uviesť možnosť výkupu starých dielov a retro bicyklov.

Kampaň je vhodné propagovať aj prostredníctvom produktových katalógov zameraných na šport, mestskú cyklistiku a pod., ale aj prostredníctvom darčekových sprievodcov ako inšpirácia na darčeky pre zanietených cyklistov a milovníkov retro štýlu.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: