Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – DUDLU.cz

HP dudlu.cz

Do kategórie "Pre deti" nám prednedávnom pribudla kampaň, ktorú si trošku bližšie predstavíme v tomto tipe na kampaň. Jedná sa o Dudlu.cz. 

E-shop dudlu.cz je na trhu od roku 2017 a je plný tovaru predovšetkým pre deti a hračiek. Hlavným cieľom tohto e-shopu je pretvárať starosti na radosť a pomáhať ostatným. To sa deje tak, že každoročne DUDLU daruje 20 % zo svojho zisku charitatívnemu projektu Radost dětem – tento projekt zase pomáha chorým deťom a sirotám. 

Ponuka e-shopu je teda poriadne pestrá. Nájdete v nej detské a dojčenské oblečenie, výbavu do detskej izby a potreby pre dojčatá, hračky a taktiež rôzne vychytávky (gadgets) či darčeky. Ako môžete vidieť na nižšie priloženom obrázku, kategórie obsahujú mnoho podkategórií, takže sa asi nemôže stať, že by si zákazník nenašiel to, čo práve potrebuje.

Na dudlu.cz sú uverejnené aj blogové články, ktorých autorkami sú mamy.

Uvedený e-shop vyniká nielen množstvom a pestrosťou ponúkaného tovaru, dobrými cenami, ale aj veľmi peknou myšlienkou pomôcť tým, ktorí to potrebujú. 🙂

Dudlu.cz kategória oblečenie

Prečo propagovať kampaň e-shopu Dudlu.cz?

  • 20 % zo zisku putuje na pomoc tým, ktorí to potrebujú
  • široká a pestrá ponuka sortimentu (30 000 produktov)
  • nižšie ceny produktov v porovnaní s konkurenciou
  • provízia 6 %
  • cookies až 30 dní
  • XML feed

Tipy, ako kampaň Dudlu.cz propagovať 

Cieľovú skupinu v rámci propagácie tejto kampane, pochopiteľne, tvoria rodičia, ideálne vo veku 25 – 55 rokov.

Ideálnou propagáciou budú články uverejnené na obsahových blogoch/magazínoch týkajúce sa rodičovstva, výchovy, detí a pod. Skvelou voľbou budú taktiež recenzie kategórií, prípadne konkrétnych produktov – tu sa však odporúča zamerať sa na produkty, ktorých je na sklade viac ako 50 ks.

Vhodná bude napr. aj recenzia spracovaná do formátu YT videa. 

Vďaka dostupnému XML feedu je možné kampaň propagovať aj v rámci katalógov zameraných napríklad módu, hračky, detské potreby alebo darčeky.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: