Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – DTshop.sk a DTelektronik.sk

DTshop homepage

V rámci našich pravidelných tipov na kampane sa tentokrát zameriame na oblasť techniky, vybavenia do domácnosti a potreby pre domácich majstrov

E-shop DTelektronik.sk na trhu nie je žiadnou novinkou. Je to spoločnosť so silnou pozíciou a s množstvom spokojných zákazníkov, ktorí sa k nákupu pravidelne vracajú. Ak sa pozrieme na ponúkaný sortiment, je z čoho vyberať. Tvoria ho napr. ozvučovacia, anténna a zabezpečovacia technika, biela technika, batérie, akumulátory, adaptéry, autovýbava, výbava a prístroje do dielne... Vďaka tomuto e-shopu si vybavíte nielen domácnosť, ale aj dielňu.

DTshop.sk sa špecializuje na predaj výpočtovej techniky, bielej techniky, súčiastok, audio/video techniky a ďalších. S výberom radi poradia profesionáli v týchto oblastiach a výhodou je taktiež garancia vrátenia peňazí.

DTelektronik Homepage

Prečo propagovať kampaň e-shopu DTelektronik.sk?

  • overený e-shop s dlhoročným pôsobením a množstvom pozitívnych hodnotení
  • široká ponuka sortimentu
  • provízia 4,5 %
  • cookies až 30 dní
  • k dispozícii je XML feed

Tipy, ako kampaň DTelektronik.sk propagovať 

Cieľová skupina v rámci propagácie týchto kampaní je široká a tvoria muži i ženy vo veku 18 – 65 rokov.

Vhodné budú najmä magazínové články, a to napríklad s recenziou ponúkaných produktov. Zaujímavé môžu byť aj inšpirácie v rámci domáceho náradia, kde si prídu na svoje domáci majstri.

V tomto prípade dávame do pozornosti ozvučovaciu techniku, ktorá sa teší úspešnému predaju a táto nika je veľmi zaujímavá.

Ďalšie tipy na kategórie/produkty na propagáciu, ktoré zákazníci vo veľkom nakupujú sú napr.: ultrazvukové čističky, signalizácia vstupu, odpudzovače hlodavcov a hmyzu, spajkovacia technika či olovené akumulátory.

Kampaň je taktiež vhodná aj pre XML/produktové katalógy.

Prečo propagovať kampaň e-shopu DTshop.sk?

  • provízia 4,5 %
  • cookies až 30 dní
  • k dispozícii je XML feed
  • široká ponuka sortimentu
  • množstvo spokojných zákazníkov

Tipy, ako kampaň DTshop.sk propagovať 

Cieľová skupina v rámci propagácie týchto kampaní je široká a tvoria muži i ženy vo veku 18 – 65 rokov.

Aj v tomto prípade budú vhodné najmä magazínové články, a to napríklad s recenziou ponúkaných produktov. Zaujímavé môžu byť aj inšpirácie na blogoch so zameraním na hobby.

Do pozornosti dávame novinku v podobe repasovanej výpočtovej techniky.

Kampaň je taktiež vhodná aj pre XML/produktové katalógy.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: