Pomáháme e-shopům růst

Módne kampane v našej sieti

Móda je rôznorodá a také sú aj naše kampane z tohto segmentu. 

V rámci módy u nás nájdete napríklad taliansku kvalitu, organické produkty, značkové kúsky i netradičné dizajny. Napokon, čítajte ďalej. 🙂

1. ERMAAN

Ermaan

Rozsiahla ponuka kvalitného oblečenia a doplnkov svetoznámych značiek, ako je napríklad Levi´s, Converse, Napapijri, Mustang, Desigual, Wrangler a ďalšie. To charakterizuje e-shop Ermaan. Z ponuky klasických kúskov v podobe tričiek, svetrov, košieľ, riflí, mikín..., ale aj športových kúskov a obuvi si rozhodne vyberú muži i ženy.


Výška provízie - 11,3 % | XML feed - áno| SK kampaň


 2. ONGARO

Ongaro

Vďaka e-shopu Ongaro máme na Slovensku a v Českej republike kúsok Talianska. 🙂 Je tomu tak vďaka kvalitnej obuvi (tenisky, sandále, šľapky, espadrilky, lodičky, čižmy), kabelkám, peňaženkám a ďalším doplnkom talianskych značiek Laura Biagiotti, Enrico Coveri a BotHEGA41. 

Výška provízie - 7,5 – 11,3 % | XML feed - áno | SK + CZ kampaň


 3. KLOTINKFIT

KFIT legíny

Produkty značky KFIT nemožno prehliadnuť. A to najmä z dôvodu používania netradičných vzorov inšpirovaných prírodou, ako sú listy, kvety alebo ovocie. Návrh a výroba prebieha na Slovensku s použitím kvalitných materiálov. K dispozícii sú legíny, topy a ponožky a milovníčky pohybu a extravagancie si určite prídu na svoje.

Výška provízie - 7,5 % | XML feed - áno | SK + CZ + HU kampaň


4. ZDRAVÉ TRIČKO

Zdravé tričko

Hlavným cieľom e-shopu Zdravé tričko je prinášať na trh organické oblečenie pre ženy, mužov i deti, pri ktorého výrobe nebude negatívne zasiahnutá príroda. Sortiment tvoria tričká, tielka, mikiny i šaty, ktoré sú vyrobené sú z najčistejšej biobavlny. Všetkých kúskov sa týka aj pohodlie, príjemný dizajn a dlhá životnosť.

Výška provízie - 15 % | XML feed - áno | CZ kampaň


5. BEZBRANDU

Produkty Bezbrandu

E-shop BezBrandu zrejme najlepšie vystihuje slovné spojenie – neplatíte za značku. Ponuka pozostáva z kvalitného oblečenia (tričká, mikiny, košele, bundy, vesty...) i doplnkov pre pánov a dámy. To všetko za zlomok ceny oproti tej, ktorá je nastavená pri značkových produktoch. Tím BezBrandu taktiež podporuje myšlienku Fair Trade a každý kúsok starostlivo testuje, aby zákazníkom prinášali len to najkvalitnejšie.

Výška provízie - 15 % | XML feed - áno | CZ kampaň


Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: