Pomáháme e-shopům růst

Mesačné zhrnutie – júl, 2019

Uhorková sezóna v plnom prúde 🙂

Aj tak by sa dali nazvať v online biznise mesiace júl a august. Áno, letné obdobie je z pohľadu affiliate marketingu tým najmenej zarábajúcim obdobím.

Veľa affilákov a tiež eshopov využíva tento čas na revíziu svojich projektov a najmä na prípravu na hlavnú sezónu, ktorá príde už čoskoro.

My tiež neleníme a do našej Affial univerzity sme doplnili nové videá. Nájdete tu ďalšie návody, ktoré vám určite pomôžu pri vašich projektoch.

Tiež pripravujeme progresívne odmeňovanie v niektorých kampaniach. Začneme kampaňou Vimax. Radi by sme publisherov motivovali a tých, ktorí spravia naviac konverzií, odmenili vyššou províziou. Testovanie chceme spustiť už v septembri.

A poslednou novinkou z našej kuchyne je nový projekt s názvom Affial Digit@l. V budúcnosti by sme vám radi priniesli aj kampane, v ktorých bude možno propagovať rôzne digitálne produkty ako sú kurzy, školenia, software a pod. Máte sa na čo tešiť.

Affial Digital

Výsledky siete Affial za mesiac júl

  • spustili sme ďalšie 4 nové kampane:
  • naši partneri vygenerovali celkom 1526 konverzií
  • výška celkových provízií, ktoré partneri vygenerovali, bola ‎17 121,77 €  (442 272,44 Kč).
  • najvýkonnejšou kampaňou za júl bol opäť Ketomix.cz
  • veľmi dobre sa darilo kampani Namaximum.sk, ktorá sa dostala už na 4.miesto vo výkonnosti
  • najvyššia provízia bola rovných 94 

Pridajte sa k nám

Na jeseň plánujeme rozšíriť náš tím, preto hľadáme nového kolegu, ktorého bude baviť práca v online svete. Viac informácií prinesieme už čoskoro.

Nové video o našej sieti

Pripravili sme pre našich inzerentov nové video, v ktorom sa snažíme vysvetliť, ako to u nás funguje. Páči sa vám?

Za celý Affial tím vám prajem pekný zvyšok leta 😉

Juraj Kuracina
 

Managing Director v sieti Affial. Mám na starosti celkové řízení sítě. Od personálních věci až po vytváření rozpočtů a reporting. Affiliate marketing mě moc baví a rád se s vámi podělím o své zkušenosti. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: juraj.kuracina@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: