Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – RAGEFITNESS

Tip na kampaň Ragefitness

Prichádzame s ďalším tipom na kampaň, a tentokrát nazrieme do segmentu zdravia a výživy. Pred pár dňami sme spustili zaujímavú kampaň RAGEFITNESS, tak si ju poďme bližšie predstaviť. 

E-shop sa zameriava na zdravú a športovú výživu, a to pre rekreačných, ale aj profesionálnych športovcov. Ponuka je skutočne rozsiahla a zákazník si môže vybrať z proteínov, kĺbovej výživy, vitamínov, minerálov, spaľovačov, nakopávačov, semienok, orieškov, sušeného ovocia, olejov, štiav, vločiek, cestovín, zdravých potravín/superpotravín... 

RAGEFITNESS na českom trhu funguje už od roku 2017. Každý, kto sa venuje športovej aktivite alebo dbá o svoje zdravie a má záujem o zdravú výživu, si tu určite príde na svoje

Raňajkové kaše Ragefitness Breakfast

Ukážka ponuky RageFitness Breakfast. Zdroj: https://www.ragefitness.cz/instantni-kase-ragefitness

Produkty, ktoré určite stoja za zmienku, sú raňajkové kaše vlastnej značky, teda RageFitness Breakfast v 6 príchutiach s vyváženým pomerom bielkovín, zdravých tukov a sacharidov so 100 % prírodným zložením.  

Okrem uvedených produktov je v ponuke aj Kratom a CBD. E-shop je jedným z najväčších dovozcov kvalitného Kratomu v ČR. Na kategóriu Kratom v rámci kampane platí zvýšená provízia, a to 11 %.

Prečo propagovať kampaň RAGEFITNESS?

  • veľmi široká ponuka zdravej výživy a doplnkov pre športovcov i bežných zákazníkov 
  • obľúbený segment zdravia a výživy
  • cenová dostupnosť produktov 
  • provízia 5 – 11 %
  • XML feed
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň RAGEFITNESS propagovať 

Ak sa na svojich projektoch venujete témam, ako je šport, pohyb, fitness, zdravie, zdravá výživa a pod., kampaň RAGEFITNESS by vám v propagácii nemala chýbať. Cieľovú skupinu tvoria predovšetkým zákazníci nad 18 rokov so záujmom o fitness, pohyb a zdravú výživu. Druhou cieľovou skupinou je skupina so záujmom o kvalitný Kratom. 

Výborným spôsobom bude zrecenzovanie ponúkaných produktov, prípadne spracovanie ich porovnania s konkurenciou.

Vďaka dostupnému XML feedu môžete kampaň propagovať aj v rámci produktových katalógov/porovnávačov  zameraných na segment zdravia, výživy, športu, pohybu a fitness.

Kampaň je vhodná na propagáciu aj pre influencerov z oblastí zdravia, zdravej výživy a športu. 

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: