Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – InfiNuty.sk

InfiNuty prináša na trh prémiové produkty, ktorých gro tvoria orechy. A my sme veľmi radi, že kampaň tejto slovenskej značky pribudla do našej siete. 🙂

Za vznikom InfiNuty stoja dvaja dlhoroční kamaráti, ktorí majú (okrem iného) radi prírodu a potrpia si na kvalitu potravín, čo je už na prvý pohľad jasné v rámci ponúkaných produktov. 

V ponuke nájdete orechy, orieškové maslá, ale aj kokosový olej alebo ľadovú kávu. Všetky maslá alebo nátierky neobsahujú cukor, soľ, palmový tuk, konzervanty či lepok. Produkty sú tak vhodné aj pre vegetariánov a vegánov. Sekciu orechy tvoria napríklad para orechy, pekanové orechy, mandle, arašidy, kešu, ale aj mix orechov

Na e-shope sa v časti O orechoch dočítate zaujímavé informácie o všetkých ponúkaných orechoch a v časti Blog nájdete spracované zaujímavé témy – napríklad o výrobe produktov, o účinkoch orechov na naše zdravie atď. K dispozícii sú taktiež Recepty s použitím ponúkaných produktov.

Je teda vidieť, že značke záleží nielen na kvalite produktov, ale aj na tom, aby mali zákazníci prístup k užitočným informáciám a inšpiráciám. 

Prečo propagovať kampaň e-shopu InfiNuty?

  • prémiové a jedinečné produkty vyrábané na Slovensku
  • niektoré produkty majú hodnotenie z medzinárodnej súťaže Great Taste Awards
  • značka, ktorá myslí aj na životné prostredie, vegánov a vegetariánov
  • provízia 11,3 %
  • cookies až 30 dní
  • k dispozícii je XML feed

Tipy, ako kampaň propagovať 

Cieľovú skupinu v rámci propagácie tejto kampane tvoria predovšetkým ženy vo veku 25 – 45 rokov, ktoré majú záujem o zdravý životný štýl, výživu, fitness, vegánske a prírodné produkty.

Magazínové články s recenziou produktov alebo napríklad blog s fit receptami, v ktorých možno použiť ponúkané produkty, budú ideálne. Vhodná bude napríklad aj propagácia prostredníctvom sociálnych sietí.

V tejto súvislosti je tu pre aktívnych publisherov možnosť získať produkt na recenziu, preto nám v tejto veci neváhajte napísať na info@affial.com a zaslať nám aj URL vášho webu.

Kampaň je taktiež vhodná aj pre XML/produktové katalógy.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: