Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – MALINNAPRODUCTS.COM

Malinnaproducts eshop affiliate kampaň

Po pár dňoch od posledného tipu na novú kampaň sme tu s ďalším. 🙂 Tentokrát bude reč o rodinnej a unikátnej značke kozmetiky a výživových doplnkov – MALINNA°.

Organické, bio, vegánske a 100 % prírodné produkty spomenutej značky, ako napr. krémy, tonikum, séra, produkty do sprchy či tekuté výživové doplnky, sú (bezodpadovo) vyrábané v Českej republike a na Slovensku. Ingrediencie, ktoré ich tvoria, pozostávajú z najkvalitnejších surových olejov, prírodných solí, esenciálnych olejov a bylín.

MALINNA° okrem podpory lokálnych farmárov, udržateľného životného štýlu a zdravého životného prostredia svojim klientom venuje individuálnu starostlivosť v podobe konzultácií a poradenstva. 

Propagáciou tejto kampane zároveň poukážete na perfektný vianočný darček pre milovníčky kvalitnej a prírodnej kozmetiky.

Prečo propagovať kampaň e-shopu MALINNAPRODUCTS.COM?

  • rodinná a unikátna značka
  • provízia skvelých 19 % z každého nákupu 
  • cookies až 30 dní
  • e-shop ponúka výhodné sady produktov 
  • podpora udržateľného životného štýlu a zdravého životného prostredia

Tipy, ako kampaň propagovať 

Ideálne spôsoby propagácie kampane značky MALINNA° sú v podobe recenzií a prínosných (blogových) článkov.

Weby, na ktorých si možno prečítať články napr. na  podporu zdravia či lokálnych a bezodpadových výrobcov, budú na propagáciu tejto kampane skvelé. Vhodnou cieľovou skupinou sú v tomto prípade ľudia vo veku 25 – 40 rokov, ktorým zdravý životný štýl (šport, zdravé stravovanie) nie je cudzí. Okrem toho majú vzťah k prírode, preferujú lokálne produkty a sú zodpovední k sebe, aj k svojmu okoliu.

V prípade recenzií jednotlivých produktov odporúčame aj propagáciu prostredníctvom sociálnych sietí.

Nižšie prinášame ukážku z najpredávanejších produktov e-shopu malinnaproducts.com.

Aj keď Vianoce sú tu už o pár dní, ešte stále stíhate inšpirovať mnoho ľudí tým, že unikátne produkty značky MALINNA° zaradíte do svojich vianočných darčekových sprievodcov

Ak rozmýšľate, ktoré ďalšie kampane by v tomto období mohli frčať, určite si prečítajte tento náš článok, kde nájdete ďalšie tipy.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com