Pomáháme e-shopům růst

Mesačné zhrnutie – jún, 2019

Ďalší mesiac ubehol ako voda a my máme pre vás opäť mesačné zhrnutie.

V júni sme toho zase stihli dosť veľa. Spustili sme našu Affial Univerzitu, do ktorej budeme postupne pridávať rôzne videá, ktoré vás prevedú svetom affiliate marketingu a naučia vás ako skutočne zarábať na internete.

Môžete sa tešiť na návody, rozbory webov či rôzne tipy a triky, ktoré vám pomôžu vo vašom online biznise. Ak máte nejaké tipy, čo by ste chceli v Univerzite vidieť, určite nám napíšte.

V júni sme si interne zadefinovali hodnoty našej siete. Jedná sa o našu víziu, ktorú by mala napĺňať sieť Affial.

Najdôležitejšia je pre nás transparentnosť, udržateľnosť a celková spokojnosť všetkých partnerov aj inzerentov. Chceme sa prezentovať intenzívnou starostlivosťou. Bližšie informácie nájdete už čoskoro na našej stránke.

Rovnako sme zadefinovali otváracie hodiny“. Online nás nájdete pondelok až štvrtok od 09:00 do 17:00 a v piatok od 09:00 do 12:00. Aj keď je pravda, že online sme skoro stále 🙂

Aktualizovali sme aj stránku s našimi kontaktnými údajmi – Náš tím – kde nájdete kontakt na všetkých ľudí zo siete Affial.

Výsledky siete Affial za mesiac jún

  • spustili sme ďalších 5 nových kampaní:
  • naši partneri vygenerovali 1425 konverzií
  • výška celkových provízií, ktoré partneri vygenerovali, je 18 678,76 €  (475 897,45 Kč).
  • najvýkonnejšou kampaňou za jún bol už tradične Ketomix.cz
  • veľkú radosť nám spravili opäť kampane Namaximum.sk a Chiashake.cz, ktoré sa skvele uchytili a robia viac a viac konverzií
  • najvyššia provízia bola ‎96,55 

Leto je tu – užite si ho

leto s Affial

Leto je tu a s ním aj tradičný pokles v e-commerce biznise. Netreba však zúfať, treba to vidieť z tej pozitívnej stránky.

Leto je ideálny čas na oddych, ale aj na vytváranie nových veci. Veľa affilákov práve v lete rozbieha nové projekty či inovuje svoje weby, pretože počas hlavnej sezóny na to nie je čas.

My v sieti tiež úplne „nevypneme“, ale pripravujeme pre vás ďalšie novinky. Pracujeme na systéme motivačného odmeňovania a ďalších veciach, ktoré vám spríjemnia prácu v sieti.

Tak krásne leto priatelia 🙂

Juraj Kuracina
 

Managing Director v sieti Affial. Mám na starosti celkové řízení sítě. Od personálních věci až po vytváření rozpočtů a reporting. Affiliate marketing mě moc baví a rád se s vámi podělím o své zkušenosti. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: juraj.kuracina@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: