Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Li-Go.cz

Homepage Li-go.cz

Jednu z originálnych dekorácií do domácnosti predstavuje svetelný obraz. Dokáže navodiť príjemnú atmosféru, harmonické prostredie a zároveň vkusne doplniť miestnosť. Výrobe takýchto svetelných obrazov sa venuje spoločnosť Li-Go, ktorej kampaň je u nás v sieti novinkou.

Názov firmy Li-Go je zostavený z dvoch slov – Light a God. Venuje sa výrobe svetelných obrazov z dreva – uvádza sa, že drevené dekorácie majú schopnosť navodzovať príjemnú atmosféru a zároveň ovplyvňovať hladinu stresu. 

K dispozícii sú svetelné obrazy 230V alebo svetelné obrazy na batériu v rôznych motívoch – stromy, krajina, rastliny, zvieratá, mestá, ezoterika, mapy, ale aj detské motívy.  Každý vyrobený kus je v podstate originálom, a to aj z toho dôvodu, že podstatnú časť pri výrobe tvorí ručná práca.

Svetelné obrazy Li-Go.cz

Ukážka svetelných obrazov 230V. Zdroj: Li-Go.cz

Okrem hotových motívov je k dispozícii možnosť dať si vytvoriť svietidlo na mieru podľa vlastného motívu. Môže tak vzniknúť skvelý a zároveň originálny darček pre blízkych na akúkoľvek príležitosť. 

Li-Go taktiež ponúka obrazové stolové lampy, ktoré slúžia ako priame a zároveň dekoračné svetlo – na výber je mnoho motívov, napríklad príroda, stromy, zvieratá, symboly, znamenia atď. Určite si každý príde na svoje.

Stolové lampy Li-Go

Ukážka stolových lámp. Zdroj: Li-Go.cz

Prečo propagovať kampaň e-shopu Li-Go.cz?

  • originálny produkt bez konkurencie
  • vysoký konverzný pomer 
  • produkty do domácnosti vhodné aj ako darček
  • priemerná provízia 25 €
  • provízia 15 %
  • cookies až 30 dní
  • XML feed

Tipy, ako kampaň Li-Go.cz propagovať 

Táto kampaň bude vhodná na propagáciu skrz rôzne obsahové magazíny, ktoré sa zameriavajú na bývanie, dizajn, dekorácie, domácnosť a podobne. Vhodnou voľbou bude, samozrejme, aj recenzia produktov.

Ideálnou cieľovou skupinou budú ženy aj muži, ktorí majú radi originálne produkty, sú otvorení novinkám a zároveň vyhľadávajú originálne dekorácie do svojej domácnosti.

Vďaka dostupnému XML feedu sa môže kampaň propagovať aj prostredníctvom produktových katalógov, ideálne so zameraním na segment bývanie a domácnosť. 

Okrem týchto možností bude kampaň vhodná aj na zaradenie do darčekových sprievodcov, prípadne na weby, ktoré prinášajú inšpirácie na originálne darčeky.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: