Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Dr.Protect CZ, SK a HU

Dr.Protect HP

E-shop, na ktorom možno nájsť všetko, čo je v tejto (neľahkej) dobe už našou neodmysliteľnou súčasťou – respirátory, dezinfekciu, rúška, diagnostické testy či teplomery. Toto všetko a ešte oveľa viac ponúka Dr.Protect.

Pojmy ako zdravie, ochrana, vlna či prevencia sú v súčasnosti skloňované viac ako kedykoľvek predtým. Keďže sa na to všetko kampaň Dr.Protect zameriava, jej propagácia má aktuálne rozhodne veľký význam.

Okrem rúšok a respirátorov sú k dispozícii aj certifikované diagnostické testy na COVID-19, a to antigénové testy alebo rýchlotesty. Produkty z tejto kategórie, samozrejme, spĺňajú potrebnú certifikáciu. 

Dr.Protect diagnosticke testy

Zo sekcie "Ochrana" sú dostupné už spomínané rúška a FFP2 a FFP3 respirátory – nielen pre dospelých, ale aj pre deti. K dispozícii sú aj potrebné dezinfekčné prostriedky

Dr.Protect taktiež pod vlastnou značkou ponúka vitamíny a minerály, ktorých dopĺňanie je v súčasnosti veľmi dôležité – napríklad na podporu imunity, zdravého dýchania, vitality atď

Dr.Protect vitamíny a doplnky

Prečo propagovať kampaň e-shopu Dr.Protect?

  • mimoriadne aktuálny a mimoriadne potrebný sortiment
  • produkty vlastnej značky
  • provízia skvelých 15 % z každého nákupu 
  • cookies až 30 dní
  • XML feed
  • e-shop ponúka výhodné balíčky produktov
  • široká ponuka všetkého potrebného v spojení s COVID-19

Tipy, ako kampaň Dr.Protect propagovať 

Propagácia kampane bude ideálna prostredníctvom článkov zameraných napr. na rúška, respirátory, dezinfekcie, testovanie a COVID-19.

Okrem týchto tém prichádzajú do úvahy aj informatívne články, ktoré sa zameriavajú na starostlivosť a záujem o zdravie, prevenciu a imunitu.

V neposlednom rade sa môžete vydať aj cestou recenzií a porovnávania jednotlivých produktov – komplexné predstavenie ponúkaných produktov, ich účinky a výhody s nimi spojené. 

Taktiež by sa mohla hodiť akási informatívna LP, ktorá by zahŕňala všetko potrebné – teda aktuálne respirátory, diagnostické testy, rúška atď.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com