Experti na affiliate marketing

TIP na kampaň – Dr.Protect.cz/sk

Affiliate kampaň Dr.Protect

E-shop, na ktorom nájdete všetko, čo je v tejto (neľahkej) dobe už našou neodmysliteľnou súčasťou, a to dezinfekciu, rúška, diagnostické testy či teplomery. Toto všetko a ešte oveľa viac ponúka Dr.Protect – nová kampaň v našej sieti. 

Dt.Protect učí žiť zdravo a naplno a od roku 2010 prináša svojim zákazníkom kvalitné produkty a skvelé služby. Chemické lieky alebo iné farmakologické lieky na predpis by ste v ponuke hľadali márne. 

Nájdete v nej len prírodné produkty, pomôcky a prostriedky v rámci prevencie či podpory zdravia – doplnky výživy značky Dr.Protect, zdravé nápoje s najoptimálnejším zložením vitamínov, minerálov a stopových prvkov, ale aj športové doplnky ako napr. podložky na cvičenie.

Dr.Protect taktiež v týchto časoch podáva pomocnú ruku v podobe materiálnej pomoci zdravotníckym a sociálnym zariadenia, inštitúciám, domovom či firmám, ktoré to v týchto časoch potrebujú.❤️ 

Prečo propagovať kampaň e-shopu Dr.Protect?

  • produkty vlastnej značky
  • provízia skvelých 15 % z každého nákupu 
  • cookies až 30 dní
  • XML feed
  • e-shop ponúka výhodné balíčky produktov 
  • mimoriadne aktuálny sortiment

Tipy, ako kampaň propagovať 

Propagácia kampane bude ideálna prostredníctvom článkov zameraných napr. na rúška, dezinfekcie a COVID-19.

Okrem týchto tém prichádzajú do úvahy aj informatívne články, ktoré sa zameriavajú na starostlivosť a záujem o zdravie, prevenciu a imunitu. V neposlednom rade sa môžete vydať aj cestou recenzií a porovnávania jednotlivých produktov – komplexné predstavenie produktov, ich účinky a výhody s nimi spojené.  

Pre najrýchlejších publisherov, ktorí sa do kampane zapoja, ponúkame možnosť získať špeciálny balíček produktov v hodnote 40 € zadarmo – napíšte nám na hello@affial.com. 🙂

Pojmy ako zdravie, ochrana či prevencia sú v súčasnosti skloňované viac ako kedykoľvek predtým. Keďže sa na to všetko kampaň Dr.Protect zameriava, jej propagácia má rozhodne význam.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing.