Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Zdravý svet.sk

Tip na kampaň Zdravý svet.sk

Kategóriu zdravie a výživa sme doplnili o ďalšiu zaujímavú kampaň – Zdravý svet.sk. V rámci nej je možné propagovať mnoho prírodných a zdravých produktov. Poďme sa bližšie pozrieť na to, čo všetko uvedený e-shop svojim zákazníkom ponúka.

Heslo obchodu Zdravý svet znie „Všetko pre Váš zdravý život". Tomuto hlavnému cieľu je prispôsobený ponúkaný sortiment. K dispozícii sú napríklad lipozomálne vitamíny, probiotiká, kĺbová výživa, CBD oleje, tradičná medicína, šťavy, nápoje, čaje, tinktúry, biopotraviny, sirupy a mnoho ďalšieho. Zákazník si môže produkty filtrovať napríklad podľa časti tela, na ktorú by sa chcel zamerať, resp. na zdravotný problém, ktorý by chcel riešiť.

Mimoriadne širokú ponuku dotvára aj prírodná kozmetika, masážne pomôcky, prírodné šperky, liečivé kamene alebo výrobky z ezoterickej oblasti

Zdravý svet homepage

Ukážka homepage Zdravý svet. Zdroj: https://www.zdravysvet.sk/

Zdravý svet svojim zákazníkom radí prostredníctvom poradne, vzdeláva ich a inšpiruje.

Na blogu možno nájsť viacero prínosných článkov týkajúcich sa zdravého životného štýlu, ale aj recepty s tipmi na zaradenie zdravých potravín do svojho jedálnička. 

Zdravý svet blog

Ukážka blogových článkov Zdravý svet: Zdroj: https://www.zdravysvet.sk/blog

Prečo propagovať kampaň e-shopu Zdravý svet.sk?

  • atraktívny segment zdravie a výživa
  • široká ponuka prírodných produktov, ktoré sú v súčasnosti obľúbené a preferované
  • nízka cena dopravy
  • niekoľkoročné spôsobenie na trhu a množstvo spokojných zákazníkov
  • provízia 14 %
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň Zdravý svet.sk propagovať 

Ideálnym spôsobom, ako propagovať kampaň Zdravý svet.sk, bude zaradiť ju na obsahové projekty, resp. blogy a magazíny, ktorých hlavnú podstatu tvoria témy ako zdravie, výživa, zdravý životný štýl, prírodné produkty a podobne. Relevantná bude ja propagácia skrz fitness magazíny, keďže má daný e-shop v ponuke aj proteíny alebo produkty na regeneráciu.

Keďže je k dispozícii aj prírodná kozmetika, vhodná bude aj propagácia na projektoch z beauty segmentu. Cieľovú skupinu v prípade tejto kampane tvoria z väčšej časti ženy vo veku 25 – 55 rokov. 

K najpredávanejším produktom patrí https://www.zdravysvet.sk/c/lipozomalne-vitaminy alebo https://www.zdravysvet.sk/c/cbd-a-cbg.

Vhodné bude aj zaradenie do produktových katalógov, predovšetkým so zameraním na zdravie a výživu. Niektoré produkty môžete zaradiť aj do darčekových sprievodcov  napríklad spomínaná prírodná kozmetika alebo prírodné šperky. 

Recenzie ponúkaných produktov budú taktiež výborným spôsobom, ako Zdravý svet.sk propagovať – ak by ste radi zrecenzovali zaujímavé produkty, ktoré sú v ponuke, napíšte nám na hello@affial.com.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: