Pomáháme e-shopům růst

Měsíční shrnutí - září, 2019

Další měsíc uběhl jako voda a my pro vás máme tradiční měsíční shrnutí. 

V září jsme se v síti zaměřili hlavně na kvalitu. Dolaďujeme věci na našem webu, ale také v administraci. Snažíme se co nejlépe připravit na hlavní sezónu.

Na kvalitu jsme se zaměřili i při vyhodnocování kampaní a partnerů. Chceme vám nabízet pouze kampaně, které vydělávají a stejně tak chceme mít v síti jen aktivní partnery.

A protože sezóna je již za rohem, opět tu pro vás máme tipy na 3 kampaně, které by mohly před Vánocemi dobře vydělávat.

První tip je kampaň Intimity. Český eshop zaměřený na erotické pomůcky. Věřte nebo ne, před Vánoci se obrat v těchto eshopech zvyšuje několikanásobně, protože zájem o dárky je obrovský. Provize 11,5% a k tomu i XML feed.

Druhým tipem je kampaň ViWine - víno v plechovce. Může to znít bláznivě, ale darovat někomu víno v plechovce je originální dárek a určitě udělá radost. Eshop sám nabízí dárkové balení, takže tento produkt určitě doporučujeme propagovat.

A třetím tipem je kampaň Good Night Drink. Velmi zajímavá nápoj, který vám pomůže usnout a zbaví vás stresu. Podle prvních recenzí to vypadá, že skutečně funguje, tak proč ho nezkusit propagovat? Provize 12% určitě stojí za to. 

Výsledky sítě Affial za měsíc září

 • spustili ​jsme 2 nové kampaně:
 • TOP 5 kampaní podle počtu prodejů:
  1. Erexan
  2. Ketomix.cz
  3. Primulus.cz
  4. Namaximum.sk
  5. Vimax.cz
 • nejvyšší provize byla 145,92€
 • výška celkových provizí, které partneři vygenerovali, byla 17 371 €  (447 842 Kč)

Analyzujeme kampaně i partnery

V naší síti chceme mít jen sítě a partnery, kteří jsou aktivní. Každý měsíc proto děláme podrobnou analýzu a monitorujeme výkonnost jednotlivých kampaní i to, jak jsou aktivní partneři - kolik prokliků a konverzí přinesli.

V těchto dnech neaktivním partnerům posíláme informační email. Ti, kteří se již delší dobu nepřihlásili, anebo jsme u nich nezaznamenali žádný proklik, či konverzi budou znovu upozorněni a pokud se z jejich strany nic nezmění, bude jim účet deaktivován. 

Přesměrování kampaně Blendea.sk

kampaně Blendea.sk nastala změna. Od 1.10.2019 je naplánovaná aktualizace tohoto e-shopu.

Během tohoto období bude nastavený redirect na e-shop Blendea.cz, kde mohou i slovenští zákazníci nakupovat v EUR s doručením na Slovensko.

Partneři, kteří tuto kampaň propagují budou muset na toto období aktualizovat odkazy a použít odkazy z kampaně Blendea.cz

Zvýšili jsme provize

Měsíční shrnutí zakončujeme dobrou zprávou. Pro 2 nové kampaně - Carhelp a Úsporne kúrenie jsme zvýšili výšku provizí. V obou kampaních jsou k dispozici i XML feedy, takže určitě doporučujeme je vyzkoušet.

Carhelp
Úsporné kúrenie
Juraj Kuracina
 

Managing Director v sieti Affial. Mám na starosti celkové řízení sítě. Od personálních věci až po vytváření rozpočtů a reporting. Affiliate marketing mě moc baví a rád se s vámi podělím o své zkušenosti. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: juraj.kuracina@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: