Experti na affiliate marketing

Super novinka pro naše publishery - generátor affiliate odkazů

Generátor affiliate odkazů

Pro naše affiliate publishery přinášíme skvělou novinku v podobě generátoru affiliate odkazů, který usnadní práci s odkazy. 

Jste na webu inzerenta a budete potřebovat vytvořit odkaz?

Nyní už nebudete muset do adminu, stačí kliknout na záložku ve vašem prohlížeči, přihlásit se a automaticky se vám vytvoří odkaz na podstránku, kde se zrovna nacházíte (může to být hlavní strana, ale i konkrétní produkt nebo kategorie).

Jak přidat generátor odkazů do záložek?

Je to jednoduché, stačí najet na odkaz níže "Affial Link Generator" a přetáhnout do lišty ve vašem prohlížeči. Tím vše končí, nemusíte nic instalovat, pouze se přihlaste se stejnými údaji jako do administrátorského Affial rozhraní.

Affial deep link generátor

Jak generátor používat?

  1. Přejděte na e-shop, který je v naší síti (pro vytvoření odkazu musí být kampaň veřejná nebo musíte být v kampani schváleni).
  2. Klikněte na "Affial Link Generator" ve vaší liště, kde se přihlásíte (přihlášení vydrží 4 hodiny - poté vás to automaticky odhlásí kvůli bezpečnosti).
  3. Vygerovaný odkaz zkopírujte a propagujte dle podmínek kampaně.

3 důvody, proč generátor začít využívat

  1. Jednoduché generování affiliate odkazů (v adminu znáte pod "Dynamický odkaz")
  2. Nemůžete se splést - odkaz vám to vždy vytvoří na konkrétní stránku, kde se nacházíte.
  3. Ušetříte čas.

Na závěr

Věříme, že tento link generátor vám ještě více ulehčí práci s naší affiliate sítí a pomůže především novým publisherům, kteří s affiliate marketingem začínají.

Pokud budete mít nějaké připomínky, nebo otázky, určitě nám napište na hello@affial.com. Děkujeme.

Libor Krejčí
 

Jsem affiliate manažer v síti Affial, ale moje cesta affiliate marketingu začala již v roce 2014. Rok na to jsem založil svůj první obsahový magazín, který mi stále generuje hezké peníze každý měsíc. Vždy se snažím "držet krok s dobou." K tomu mi pomáhají především zahraniční fóra a neustálé testování nových věcí.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: