Pomáháme e-shopům růst

Super novinka pro naše publishery - generátor affiliate odkazů

Generátor affiliate odkazů

Pro naše affiliate publishery přinášíme skvělou novinku v podobě generátoru affiliate odkazů, který usnadní práci s odkazy. 

Jste na webu inzerenta a budete potřebovat vytvořit odkaz?

Nyní už nebudete muset do adminu, stačí kliknout na záložku ve vašem prohlížeči, přihlásit se a automaticky se vám vytvoří odkaz na podstránku, kde se zrovna nacházíte (může to být hlavní strana, ale i konkrétní produkt nebo kategorie).

Jak přidat generátor odkazů do záložek?

Je to jednoduché, stačí najet na odkaz níže "Affial Link Generator" a přetáhnout do lišty ve vašem prohlížeči. Tím vše končí, nemusíte nic instalovat, pouze se přihlaste se stejnými údaji jako do administrátorského Affial rozhraní.

Affial deep link generátor

Jak generátor používat?

 1. Přejděte na e-shop, který je v naší síti (pro vytvoření odkazu musí být kampaň veřejná nebo musíte být v kampani schváleni).
 2. Klikněte na "Affial Link Generator" ve vaší liště, kde se přihlásíte (přihlášení vydrží 4 hodiny - poté vás to automaticky odhlásí kvůli bezpečnosti).
 3. Vygerovaný odkaz zkopírujte a propagujte dle podmínek kampaně.

Vydělávejte affiliate marketingem

Zaregistrujte se do naší affiliate sítě ještě
dnes a získáte vstupní bonus 8 €.

3 důvody, proč generátor začít využívat

 1. Jednoduché generování affiliate odkazů (v adminu znáte pod "Dynamický odkaz")
 2. Nemůžete se splést - odkaz vám to vždy vytvoří na konkrétní stránku, kde se nacházíte.
 3. Ušetříte čas.

Na závěr

Věříme, že tento link generátor vám ještě více ulehčí práci s naší affiliate sítí a pomůže především novým publisherům, kteří s affiliate marketingem začínají.

Pokud budete mít nějaké připomínky, nebo otázky, určitě nám napište na hello@affial.com. Děkujeme.

Libor Krejčí
 

Affiliate manager & sales. Starám se o affiliate publishery, řeším produkty k recenzím a rozbíhám nové kampaně. Podílím se na článcích a celkovém vzdělání našich partnerů skrze blog a sociální sítě. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: libor.krejci@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 2 komentářů
Keresztes Ádám - 8.9.2021

Dear Support!

I se the generator. I need this option because then i can made a link thet product i like and want to promote. Do you send a program to install my computer or you have here in the site somewhere? Thank you.

Sincerely

Adam Keresztes

Reply
  Juraj Kuracina - 14.9.2021

  Hello Adam,

  there is no need to install program to your computer, just go to text: Affial Link Generator (green text) in this post above and add this link to your bookmarks and that´s it. If you need assist with that please let me know, thank you,

  best regards,

  Juraj

  Reply

Váš komentář: