Pomáháme e-shopům růst

Měsíční shrnutí - říjen, 2019

Další měsíc je za námi a my vám opět přinášíme náš pravidelný report.

V říjnu se toho událo hodně. Rozšířili jsme personálně náš tým, testujeme doporučovací bonus pro vybrané partnery a připravujeme nové věci pro edukaci affiliate partnerů. 

Affiliate sezóna je už pomalu v plném proudě a kdo ještě nečetl naše tipy na kampaně, které by měly před Vánocemi dobře fungovat, měl by to rychle napravit 🙂 

Opět jsme se zaměřili i na kvalitu naších kampaní. Náš hlavní zájem je, aby naši partneři vydělávali co nejvíce a na druhé straně byly eshopy co nejvíce spokojené s tím, co jim affiliate marketing přináší. 

Proto jsme v rámci týmu vytvořili menší projekty, jejichž cílem je dostat ze všech kampaní maximum. Budeme se snažit co nejvíce pomáhat našim partnerům, ale také inzerentům. 

Výsledky sítě Affial za měsíc říjen

 • do sítě nám přibyla další kampaň
 • TOP 5 kampaní podle počtu prodejů:
  1. Erexan.eu
  2. Ketomix.cz
  3. ​Namaximum.sk
  4. Primulus.cz
  5. Vimax.cz
 • nejvyšší provize byla 98,87 €
 • výška celkových provizí, které partneři vygenerovali, byla 16 930 €  (432 291 Kč)

Rozšiřujeme Affial tým

Affial tím

Tím Affial spolu na konferencii. Zľava - Peter, Libor, Juraj, Lívia a Aleš.

Protože vám chceme přinášet ten nejlepší servis, nové kampaně a další vylepšení v rámci sítě, posilnili jsme náš tým o dva nové členy. 

První nový člen týmu sítě Affial je Libor Krejčí. Libor má velké zkušenosti v affiliate marketingu a v síti bude řešit Affial DIGITAL a také bude mít na starosti nové partnery.

Druhým novým členem týmu je Aleš Wilk. Aleš bude mít na starost především hledání nových partnerů a propagaci sítě (PPC, sociální sítě apod.).

Vánocemi to nekončí

Pro hodně eshopů a také affiliate partnerů končí hlavní sezóna v prosinci.

My však pro vás máme výbornou zprávu

S ohledem na naše kampaně, kde nejúspěšnější jsou právě výživové doplňky a diety, u nás sezóna pokračuje i v lednu.

Pro hodně našich partnerů je právě období leden až březen to nejlepší a tehdy vydělávají nejvíc. Proto doporučujeme aktualizovat vaše stránky, rozšířit je o nové kampaně a být připravený na začátek nového roku.

Naše tipy na to, co se oplatí propagovat, vám přineseme již brzy.

Juraj Kuracina
 

Managing Director v sieti Affial. Mám na starosti celkové řízení sítě. Od personálních věci až po vytváření rozpočtů a reporting. Affiliate marketing mě moc baví a rád se s vámi podělím o své zkušenosti. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: juraj.kuracina@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: