Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Siberica.cz

Tip na kampaň Siberica

Ekologické, BIO a celkovo prírodné produkty sa v súčasnosti tešia veľmi veľkej obľube. Práve také má od viacerých svetových značiek v ponuke e-shop siberica.cz a vy ich môžete propagovať v rámci jeho affiliate kampane, ktorú sme u nás nedávno spustili.

Siberica.cz ponúka produkty v rámci kategórií: zdravie, vlasy, pleť, telo, eko drogéria a potraviny. K dispozícii sú aj produkty pre deti, ako je napríklad detská kozmetika alebo detská drogéria, a taktiež produkty určené pre mužov – starostlivosť o pleť, telo, vlasy a fúzy. Výživové doplnky sú prehľadne rozdelené na základe zdravotného problému alebo účelu. V ponuke sú aj zaujímavé darčekové sady.

Siberica.cz - homepage

Jednoducho povedané – pod jednou strechou môže zákazník nájsť všetko potrebné na starostlivosť o zdravie, krásu, ale aj produkty či doplnky do domácnosti alebo zaujímavé zdravé potraviny. U zákazníkov je veľmi obľúbenou značka Ecolatiér.

Napredávanejšie produkty Siberica.cz

Ukážka z najpredávanejších produktov. Zdroj: siberica.cz

Prečo propagovať kampaň e-shopu Siberica.cz?

  • 100 % hodnotenie na Heureka.cz
  • populárna EKO a BIO kozmetika 
  • svetové a zaujímavé značky, ktoré inde nenájdete
  • atraktívne novinky
  • široká ponuka výživových doplnkov
  • provízia 7 %, kupónové weby a cashbacky majú províziu 3,5 %
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň Siberica.cz propagovať 

Kampaň Siberica.cz je ideálna pre obsahové projekty, ktoré sa zameriavajú na zdravie, výživu, ekologickú domácnosť a taktiež krásu. Cieľovou skupinou sú predovšetkým ženy, ktoré majú záujem o prírodnú kozmetiku či ekologickú drogériu. Vhodnou formou propagácie budú najmä recenzie ponúkaných produktov, porovnávania produktov alebo odporúčania výživových doplnkov na konkrétne zdravotné problémy. Produkty z tejto kampane sa môžu zaradiť aj na obsahové projekty v rámci detského segmentu, keďže v ponuke sú aj detské výživové doplnky alebo kozmetika pre deti. Kampaň je vďaka dostupnému XML feedu možné zaradiť aj do produktových katalógov, prípadne darčekových sprievodcov. Vhodným spôsobom propagácie budú aj sociálne siete.

K najobľúbenejším kategóriám patrí napríklad telová kozmetika a k najpredávanejším produktom napríklad:

Máte záujem o produkty na recenziu? Napíšte nám na hello@affial.com 🙂

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: