Pomáháme e-shopům růst

Měsíční shrnutí - listopad 2019

Tak jak? Vyděláno? 🙂

Ano, nejlepší měsíc v e-commerce a tím pádem i v affiliate marketingu máme za sebou. Období nákupů bude ještě pokračovat přibližně do 15.12 a následně se už nákupy přesunou do offline, tedy do kamenných prodejen.

V naší síti jsme zaznamenali několik nových rekordů, takže se nám potvrdilo, že jdeme správným směrem.

Výsledky sítě Affial za měsíc listopad

Do sítě nám přibylo 7 kampaní:

TOP 5 kampaní podle počtu provizí:
  1. Namaximum.sk
  2. Ketomix.cz
  3. Erexan.sk
  4. Proerecta.cz
  5. Namaximum.cz
  • nejvyšší provize byla 73,97 €
  • partneři si u nás dohromady vydělali 19 552 €  (499 123 Kč)

Rekordní měsíc

​Měsíc listopad byl u nás rekordní. 

Dosáhli jsme největšího počtu provizí v historii naší sítě. A za to děkujeme hlavně vám - našim partnerům. 

Také jsme poslední měsíc dosáhli rekordu v počtu aktivních partnerů a aktivních kampaní. 

Tak, jak jsem již zmiňoval, v naší síti se snažíme mít hlavně aktivní affiláky a aktivní kampaně. Proto jsme rádi, že jejich počet roste z měsíce na měsíc.

Čas hubnout je tu

Znáte to, Vánoce, Nový rok a předsevzetí. Ano, každý rok to samé. Musím zhubnout, začnu cvičit, zkusím držet dietu.

Podle různých průzkumů je předsevzetí - chci zhubnout, jedno z nejčastějších, které si lidi dávají. A proto začíná sezóna chubnutí a detoxikace.

Eshopy, které se věnují této problematice, dosahují v lednu nejlepších výsledků a počet jejich objednávek se zvyšuje o 100 či dokonce až 200%. (vycházel jsem z výsledků v naší síti v lednu 2019).

Na toto téma jsem už napsal článek, takže se nebudu opakovat, ale skutečně doporučuji propagovat naše kampaně a využít, po vánočním šílenství, další příležitost si dobře vydělat.. 

Affial v novém roce

Bez přehánění můžu říct, že rok 2020 bude skvělý.

Na našich pravidelných poradách máme vždy určitý čas vyhrazený na brainstorming a za sebe můžu říct, že jsem nadšený. Nápady, které chceme v novém roce realizovat jsou skvělé a originální.

Nechci dopředu nic prozrazovat, ale chystáme pro vás super věci. Hodně z nich jsou novinky, které na SK/CZ affiliate scéně zatím nikdo nemá. 

Skutečně se máte na co těšit.

Děkujeme a PF 2020

Rok 2019 uběhl jako voda a dnes pro vás píšu vlastní poslední shrnutí v tomto roce.

Touto cestou bych chtěl jménem celé sítě Affial upřímně poděkovat všem našim partnerům a inzerentům. Jste skvělý. Skutečně, jedno ​velké DÍKY.

Do nového roku vám přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí, úspěchů a samozřejmě hodně provizí. A ať je rok 2020 lepší jak rok 2019.

Na závěr už tradičně, pokud máte nějaké připomínky, nápady na zlepšení či otázky, určitě nám napište na hello@affial.com.

Nezapomeňte - affiliate nás baví a jsme tu pro vás 😉

Juraj Kuracina
 

Managing Director v sieti Affial. Mám na starosti celkové řízení sítě. Od personálních věci až po vytváření rozpočtů a reporting. Affiliate marketing mě moc baví a rád se s vámi podělím o své zkušenosti. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: juraj.kuracina@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: