Pomáháme e-shopům růst

Leto 2024: 8 tipov na kampane

Leto 2024 tipy na kampane

Leto je na spadnutie a už o pár chvíľ si budeme užívať dni plné slnka a vody. 

Pripravili sme pre vás tipy na kampane, ktorým je aktuálne pred blížiacou sa letnou sezónou vhodné venovať zvýšenú pozornosť. Poďte si ich pozrieť a inšpirovať sa. 🙂

1. BORŮVKOVÝ KOPEČEK

Pleťový krém Dulcia - Blueberryhill

E-shop boruvkovykopecek.cz je charakteristický tým, že ponúka množstvo prírodnej pleťovej, vlasovej a telovej kozmetiky od českých, ale aj zahraničných výrobcov. Aktuálne je v rámci tohto e-shopu ideálne propagovať kozmetiku na opaľovanie, samoopaľovacie produkty alebo produkty na podporu výdrže opálenia.


Výška provízie - 10 % | XML feed - áno | CZ kampaň


2. MEBIK

Bicykel Mebik

Cyklistika patrí v letnom období medzi najobľúbenejšie exteriérové aktivity, a preto dávame do pozornosti zaujímavú kampaň z tohto segmentu – MEBIKOkrem retro bicyklov sú v ponuke aj cyklo diely, ako napríklad pedále, brzdy, duše, kolesá, sedadlá alebo radenie, ale aj cyklo doplnky, ako napríklad štýlové retro svetlá, nálepky, retro brašňa, retro košíky, fľaše alebo zvončeky. 


Výška provízie - až 10,5 % | XML feed - áno | SK + CZ kampaň


3. KLOTINKFIT

KFIT šortky

Topy, šortky, ale aj legíny s farebnou a zaujímavou potlačou – presne to vo vysokej kvalite ponúka slovenská značka KFIT®. Vzory a pestré farby si leto priam žiada, a to, samozrejme, aj na športových kúskoch.


Výška provízie - 7,5 % | XML feed - áno | SK + CZ + HU kampaň


4. ENEMIQ

ENEMIQ letné šaty

K letu, samozrejme, patria aj letné kúsky, ako šaty, tričká s krátkym rukávom, kraťasy alebo sukne. Z e-shopu ENEMIQ v tomto období odporúčame propagovať primárne práve spomenuté kúsky, ktorých ponuka je zaujímavá a pestrá.


Výška provízie - 10,5 % | XML feed - áno | SK + CZ kampaň


5. BELDA

BELDA tenisky na beh

Letné športy ako cyklistika, turistika, beh, plávanie, potápanie, fitness či korčuľovanie si vyžadujú kvalitné vybavenie a doplnky. A presne to má v ponuke BELDA. Do propagácie v rámci tejto kampane môžete zaradiť aj letné športové oblečenie a doplnky, ako napríklad šiltovky, potítka, klobúky či slnečné okuliare. 


Výška provízie - 6 % | XML feed - áno | SK + CZ kampaň


6. HAIRBURST

HAIRBURST produkty trio

Keďže vlasy môžu byť počas leta vplyvom slnečných lúčov alebo (slanej) vody náchylnejšie na vysušenie/poškodenie, určite je na mieste aj tip na kampaň, ktorá sa týka starostlivosti o korunu krásy. Značka Hairburst ponúka napríklad šampón a kondicionér s unikátnym zložením, ktoré sa postará o hydratáciu vlasov, ďalej vlasovú masku, zjemňujúci balzam na vlasy či elixír na podporu rastu vlasov.


Výška provízie - až 15 % | XML feed - nie | SK + CZ kampaň


7. ERMAAN

ERMAAN pánske plavky

Zo segmentu módy prinášame ešte jeden tip, a to e-shop ERMAAN. Aj tu zákazník nájde mnoho letných kúskov oblečenia známych značiek pre ženy aj mužov (tričká, topy, kraťasy, šaty, sukne, tielka, polokošele...), ale aj letnú obuv ako šľapky, sandále. V ponuke sú aj dámske a pánske plavky, ktoré teraz pri propagácii odporúčame uprednostniť.


Výška provízie - 11,3 % | XML feed - áno | SK kampaň


8. KOSMETIKOMAT

Kosmetikomat krém s SPF50

Tipy na propagáciu uzavrieme kampaňou Kosmetikomat. V ponuke zákazník nájde pleťové a telové krémy, pleťové masky, produkty na čistenie pleti, kozmetické pomôcky... Skrátka, všetko, čo je potrebné na dosiahnutie zdravo vyzerajúcej pokožky. V tomto období sa na propagáciu hodia určite produkty zo sekcie opaľovacie krémy na tvár.


Výška provízie - 11,3 % | XML feed - áno | SK + CZ kampaň


Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: