Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Softello.sk

V tomto tipe na kampaň sa zameriame na segment pre deti, do ktorého spadá kampaň Softello. Jedná sa o slovenskú rodinná firma, ktorá vyrába detské zavinovačky, mantinely do postieľky, hniezda do postieľok, detské obliečky, vankúšiky do postieľky alebo aj hračky.

Ponúkané produkty majú originálny dizajn a autorskú potlač. Pri výrobe sú používané jemné a certifikované materiály, ktoré nepodráždia citlivú detskú pokožku. Výroba prebieha na Slovensku a značka kladie dôraz aj na udržateľnosť.

Jedným z poslaní Softello je, aby sa bábätká cítili v prvých mesiacoch príjemne a bezpečne. Mamičky si zo širokej ponuky potrieb pre bábätká od tejto značky určite vyberú. 

Hniezda pre bábätká Softello

Ukážka z ponuky hniezd pre bábätká. Zdroj: softello.sk

Ponuka produktov je skutočne pestrá. K dispozícii sú aj darčekové poukazy, ktoré určite potešia všetky mamičky. Na blogu môžete získať inšpirácie na propagáciu a taktiež zaujímavé a užitočné informácie.

Softello najpredávanejšie produkty

Ukážka najpredávanejších produktov. Zdroj: softello.sk

Prečo propagovať kampaň e-shopu Softello.sk?

  • slovenská značka s dôrazom na udržateľnosť
  • atraktívny segment
  • originálne produkty s autorským dizajnom
  • provízia 7 %
  • cookies až 30 dní
  • XML feed

Tipy, ako kampaň Softello.sk propagovať 

Kampaň Softello bude ideálna na propagáciu na obsahových projektoch so zameraním na detský segment, detské potreby, ale aj na obsahové projekty, ktoré sa venujú témam blízkym mamičkám, rodinám a deťom.  Vhodné môže byť aj využitie v rámci článkov napríklad o výchove detí, nevyhnutných produktoch pre deti v prvých mesiacoch života alebo recenzie a porovnanie s konkurenciou. Kampaň je možné propagovať aj na sociálnych sieťach. Vďaka dostupnému XML feedu ju možno zaradiť aj do produktových katalógov so zameraním na detský segment – hračky, obliečky, zavinovačky...

Najpredávanejšie kategórie produktov:

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: