Pomáháme e-shopům růst

Mesačné zhrnutie – august, 2019

Tak, poďme na to.

Leto je takmer za nami a začína najlepšie obdobie pre e-commerce a tým pádom aj affiliate marketing. Počet provízií by v nasledujúcich mesiacoch mal len stúpať, preto sa máme na čo tešiť.

Pred Vianocami sa správanie zákazníkov trošku mení a do popredia sa dostávajú elektronika, oblečenie, hračky a kozmetika. Odporúčame preto už teraz zapracovať nové kampane, ktoré sme spustili tento rok.

Medzi naše tipy patrí kampaň Hravá škôlka. Tento eshop ponúka hračky pre tých najmenších. Provízia je slušných 8% a k dispozícii je aj XML feed.

Druhým tipom je kampaň Shopinguj. Eshop s módou, ktorý je dostupný na SK az CZ trhu ponúka províziu až 22,5% a pre módne katalógy je pripravený opäť aj XML feed.

No a tretím tipom je kampaň Zkokosu. Bambusové misky sú hitom a pred Vianocami sa budú určite dobre predávať ako darček. V kampani vás čaká provízia až 22%.

Výsledky siete Affial za mesiac august

  • spustili sme 7 nových kampaní:
  • naši partneri vygenerovali celkom 1739 konverzií
  • výška celkových provízií, ktoré partneri vygenerovali, bola ‎20 025,42 €  (518 358 Kč).
  • najvýkonnejšou kampaňou za august bol Ketomix.cz
  • kampaň Namaximum.sk sa dostala už na 3.miesto vo výkonnosti
  • najvyššia provízia bola 92,5 

Už 50 kampaní v našej sieti

kampane v našej sieti

Tento rok tvrdo pracujeme na tom, aby sme vám priniesli nové a skutočne zarábajúce kampane. V našej sieti ich nájdete už 50. A pokračujeme. Máte sa na čo tešiť!

XML feedy teraz dostupné ešte jednoduchšie

Táto novinka poteší najmä partnerov, ktorí tvoria katalógy produktov. Dostupnosť XML feedov sme zobrazili pri každej kampani v našom prehľade kampaní. XML feed získate v administrácii jednoducho cez odkaz priamo pri danej kampani.

xml pri kampaniach

Či daná kampaň obsahuje aj XML feed teraz nájdete priamo v prehľade kampaní.

xml feedy v administrácii

V administrácii získate XML feed priamo cez odkaz pri kampani.

Rozšírili sme naše sociálne siete

Okrem Facebooku (kto nám ešte nedal lajk, nech to rýchlo napraví 🙂 ) sme už aj na Instagrame. Formou fotografií vám chceme prinášať pohľad do zákulisia našej siete. Zatiaľ tam nič nemáme, ale to sa zmení.

A v neposlednom rade sme založili aj Youtube kanál, na ktorom vám chceme prinášať okrem videí z našej Affial univerzity aj rôzne rozhovory, rozbory webov a podobne.

Juraj Kuracina
 

Managing Director v sieti Affial. Mám na starosti celkové řízení sítě. Od personálních věci až po vytváření rozpočtů a reporting. Affiliate marketing mě moc baví a rád se s vámi podělím o své zkušenosti. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: juraj.kuracina@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: