Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Dublez SK a CZ

Tip na kampaň Dublez

V rámci nášho pravidelného tipu na kampaň tentokrát nazrieme do segmentu bývania, dekorácií a darčekov. Reč bude o značke DUBLEZ, ktorá vyrába drevené bytové doplnky, rôzne darčekové predmety, svadobné dekorácie či ozdoby do toriet. 

Tieto originálne produkty a aj samotná značka sú veľmi obľúbené, na čo poukazuje aj ocenenie v rámci ShopRoku 2022 – víťaz Cena Heureky a taktiež Cena Popularity v kategórii bývanie a design. K tomuto skvelému úspechu srdečne blahoželáme! 🙂

Dublez Homepage

Dublez.sk homepage. Zdroj: https://www.dublez.sk/

Produkty Dublez sú vyrábané na Slovensku zo 100 % prírodných materiálov, každý výrobok je unikátny a skrýva v sebe aj symboliku a príbeh.

K dispozícii sú dekorácie do všetkých miestností či rôznych zariadení, ako je napríklad wellness, škola, kancelária a pod., darčeky pre ženy, mužov aj deti, svadobné dekorácie, drevené kľúčenky, drevené hračky či sezónny tovar. Dekorácie si je možné vybrať aj na základe štýlu bývania. Každý, kto si chce zveľadiť príbytok alebo niekoho obdarovať si tu určite príde na svoje.

Dublez obľúbené produkty

Ukážka obľúbených produktov a noviniek: Zdroj: https://www.dublez.sk/

Prečo propagovať kampaň e-shopu Dublez?

  • originálne produkty a vlastná výroba
  • atraktívny segment – bývanie a darčeky
  • víťaz Cena Heureky a Cena popularity (bývanie a design) v rámci súťaže ShopRoku 2022
  • darčeky k objednávkam
  • provízia 8,4 %
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň Dublez propagovať 

Kampaň Dublez bude vhodná na propagáciu predovšetkým v rámci magazínov, ktoré sa venujú bývaniu, bytovému dizajnu, zveľaďovaniu priestorov a podobne. Keďže sú k dispozícii aj svadobné dekorácie alebo doplnky na torty, skvelým spôsobom propagácie bude aj zahrnutie do článkov a obsahových projektov, ktoré sa venujú svadbe, resp. svadobným prípravám alebo prípravám na oslavu.

Vhodné bude aj zaradenie do produktových katalógov, predovšetkým so zameraním na bývanie a bytové dekorácie, prípadne zaradenie do darčekových sprievodcov. Výbornou a veľmi odporúčanou formou propagácie sú recenzie ponúkaných produktov.

Máte záujem získať produkty od Dublez na zrecenzovanie? Napíšte nám v tejto veci na hello@affial.com

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: