Pomáháme e-shopům růst

Jak sledovat výsledky ze všech affiliate sítí na jednom místě? Vyzkoušejte Strackr

strackr - nástroj

Propagujete jako affilák kampaně z více affiliate sítí a rádi byste měli všechna data sjednocená v jednom přehledném prostředí? Právě toto dokáže nástroj s názvem Strackr, který si v dnešním článku představíme.

Strackr je platforma, která zajišťuje to, abyste jako affiláci měli všechny potřebné údaje a statistiky, ze všech vámi potřebných affiliate sítí a programů na jednom místě, a to hezky bezpečně a šifrovaně. Je to skvělý nástroj, který šetří čas, starosti a ve finále i peníze.

Co všechno Strackr dovede?

Jedná se o poměrně komplexní nástroj, se kterým můžete řídit všechny vaše affiliate aktivity z jednoho přehledného místa. To ale není všechno, co tento nástroj dovede. Pojďme se podívat na jednotlivé funkce.


1. Monitoring a porovnávání dat

Tento nástroj pomáhá monitorovat data z affiliate sítí, jako je Awin, Impact, ShareASale, Amazon, ale také Affial a jiné.

Obsahuje nástěnku, díky které budete mít přehled o počtu generovaných konverzí, provizích i zaznamenaných proklicích. Navíc každý den dostanete souhrn všech těchto dat do vašeho e-mailu.

strackr - metriky

Report z nástroje Strackr

Přístup ke všem metrikám

Strackr monitoruje veškerá data, která každý affilák potřebuje znát a mít o nich přehled. Všechny statistiky jsou usazeny do přehledného a intuitivního prostředí, takže práce s nimi je mnohem jednodušší, než s mnohými affiliate sítěmi.

Porovnání programů

Jednou z funkcí Strackru je možnost porovnávat různé metriky či výkon konkrétních affiliate programů jednoduše mezi sebou. Díky této funkci tak můžete velmi snadno najít nejlepší a nejvýkonnější programy, což můžete využít třeba pro A/B testování.

Zajištění bezpečnosti dat

Veškerá data, která Strackr importuje do vaší nástěnky jsou zabezpečená a šifrovaná, nemusíte tady mít strach, že bude mít k datům přístup i někdo jiný, než vy. 

2. Detailní informace

Kromě klasických dat zvládne Strackr zobrazit i další a podrobnější informace, jako třeba použitý operační systém, zařízení, dokonce i vstupní stránky a spoustu jiných, které vám pomohou si lépe představit, kdo se přes affiliate odkazy proklikává.

reports

Podrobnosti o konverzích

3. Pokročilé funkce ke sledování výkonu

Strackr umožňuje sledovat pokročilé metriky, které vám pomohou k vyšším výkonům a tedy i výdělkům. Díky Strackru můžete jednoduše sledovat například EPC, Revshare nebo konverzní poměr.

Vydělávejte affiliate marketingem

Zaregistrujte se do naší affiliate sítě ještě
dnes a získáte vstupní bonus 8 €.

4. Sjednocení API

Každá affiliate síť má svoji specifickou API, kterou dokáže exportovat data do jiných systémů. Pokud byste chtěli každou z affiliate sítí integrovat do jedné API, bude vás to stát nemalou finanční částku.

Díky Strackru si však můžete námahu i peníze ušetřit, protože přesně toto už udělali jeho vývojáři za vás. Výstupem je jeden API soubor, ze kterého můžete čerpat data všech přidružených affiliate sítí.

strackr - api

Sjednocení API

5. Kupóny a slevy na jednom místě

Kromě všech již zmíněných metrik, dokáže Strackr sjednotit také slevové kupóny a nabídky e-shopů.

Díky tomu jsou všechny tyto akce na jednom místě a vy tak nemusíte přepínat z jedné affiliate sítě do druhé, ale jednoduše pracovat pouze v jednom prostředí.

strackr - kupony

Kupóny a slevy

Závěr

Závěrem už jen krátké shrnutí. V tomto článku jsme vám představili Strackr, který dokáže vše potřebné z affiliate sítí sjednotit do jednoho přehledného prostředí. 

Základní i pokročilé metriky, podrobné informace o konverzích, API, slevové kupony i akce a spoustu dalšího máte díky Strackru na jednom místě.

Díky tomu ušetříte čas, starosti i peníze.

Radim Oulehla
 

V Affial se starám se spokojenost inzerentů a publisherů. Mám na starost akvizici nových partnerů. Věnuji se konzultacím a pomoci začínajícím publisherům i těm, kteří chtějí získat lepší výsledky. Kromě online marketingu se věnuji FinTechu a e-commerce. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: hello@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 2 komentářů
Maroš - 10.3.2022

Asi to nedokáže prepojiť dáta aj z e-shopov, ktoré majú vlastný affiliate program ako napr. Alza alebo Martinus?

Reply
    Juraj Kuracina - 11.4.2022

    Bohužiaľ nie, ani Alza, ani Martinus… len klasické affiliate siete.

    Reply

Váš komentář: