Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň - Nutiva (zdravé potraviny vysokej kvality)

nutiva-kampan

Dnes máme pre vás tip na jednu z našich najnovších kampaní - eshop Nutiva. O tejto kampani si myslíme, že bude veľmi úspešná, nakoľko v našej sieti sa najlepšie darí práve eshopom zameraným na zdravé potraviny či doplnky výživy. A v ponuke eshopu Nutiva toho nájdete naozaj veľa.

Nutiva pôsobí na slovenskom aj českom trhu (nutiva.sk, nutiva.cz). Ponuka eshopu je skutočne široká: nájdete tu napríklad orechy, semienka, sušené ovocie, zdravé maškrty, superpotraviny, eko potreby pre domácnosť a mnoho ďalšieho.

Niet divu, že typickými zákazníkmi eshopu sú ženy vo veku 25-50 rokov, ktoré nakupujú kvalitné a zdravé potraviny pre seba a svoju rodinu.

Obľúbené sú napríklad veľké výhodné balenia strukovín a obilnín. Sympatická je tiež možnosť populárneho bezobalového nákupu - potraviny na váhu sú balené len v papieri.

"Odpad poctivo triedime, objednávky balíme do použitých krabíc a pri balení balíčkov používame najmä papierové lepiace pásky." 

- Nutiva myslí ekologicky

Prečo propagovať kampaň Nutiva?


  • provízia až 12%
  • široká ponuka kvalitných zdravých potravín
  • výhodné veľké balenia
  • možnosť bezobalového nákupu
  • výborné ceny
  • k dispozícii XML feed pre katalógy


Hodnotenie eshopu na Heuréke

Eshop si získal veľmi dobré hodnotenia aj na Heureke, zákazníci sú s ich službami spokojní až na 98%.

Ako kampaň propagovať?

Táto kampaň je ako stvorená na tvorbu obsahu a recenzií. Inzerent má záujem o kvalitné výstupy (články, recenzie, recepty a pod.) a preto veľmi radi vybavíme produkty, ktoré si môžete vyskúšať.

Stačí sa ozvať na hello@affial.com a poslať nám odkaz na váš web spolu s krátkou predstavou, čo a ako by ste chceli propagovať.

Ako sme už vyššie spomenuli, zákazníčkami eshopu sú hlavne ženy, ktoré nakupujú pre seba a svoju rodinu. Tém na tvorbu obsahu je tak naozaj veľa.

Môžete napríklad opísať účinky konkrétnych potravín pre zdravý životný štýl  (pozrite si kategóriu superpotraviny), alebo dať mamičkám tipy na chutné maškrty  pre deti do školy (pozrite si kategóriu pre deti).

Tipy, ako napísať recenziu nájdete aj v tomto našom staršom článku.

nutiva pre deti

Eshop Nutiva.sk

Kampaň sa hodí na magazíny o zdraví, fitness, eko domácnosti, receptoch, pre deti, mamičky, rodiny. Jediné obmedzenie je, že kampaň nie je dostupná pre kupónové weby a cashbacky. 

Pridajte sa do kampane, napíšte nám o produkty a vyskúšajte ju ešte dnes 😉

Lívia Šuľová
 

Affiliate manažérka siete Affial.com. Affiliate marketingu sa venujem už niekoľko rokov a vždy si rada prečítam témy o online marketingu, podnikaní a inšpiratívnych projektoch. Verím, že vám kopec užitočných informácií prinesieme aj na našom blogu. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: livia.bogarova@affial.com