Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Flexity.sk

Flexity.sk Homepage

Náš zoznam kampaní po novom dopĺňa kampaň Flexity. Jedná sa o e-shop, ktorý ponúka všetko potrebné pre ľudí, ktorí sa starajú o svoje telo a ducha – a to pomocou jogy, meditácie, ajurvédy, pilates, fitness, masáží a mindfulness. Ponúkané produkty tím Flexity starostlivo vyberá a testuje, aby mohli zákazníkom čo najlepšie poradiť.

V ponuke e-shopu nájdete napríklad oblečenie na jogu, fitness a pilates pre ženy i mužov, ako sú nohavice, tričká, tielka, kraťasy či protišmykové ponožky. Značky ponúkaných produktov kladú dôraz na šetrnosť k prírode. 

K dispozícii sú taktiež podložky na jogu, pilates a cvičenie rôznych druhov, dokonca aj pre deti. V kategórii pomôcok možno nájsť napríklad tašky, obaly, joga bloky a valce, pomôcky na čistenie či meditačné vankúše. 

Okrem vyššie uvedeného si možno zakúpiť aj výživové doplnky, čaje, organické esenciálne oleje, online kurzy, rôzne darčeky či dekorácie.

Flexity.sk Podložky

Prečo propagovať kampaň e-shopu Flexity.sk?

  • mimoriadne široká a pestrá ponuka produktov
  • rýchle doručenie produktov 
  • provízia 5,3 %
  • cookies až 30 dní
  • ponuka výhodných setov
  • XML feed

Tipy, ako kampaň Flexity.sk propagovať 

Cieľovú skupinu tvoria predovšetkým ženy, ktoré sa zaujímajú o zdravý životný štýl, pohyb, jogu a meditáciu. 

Popagácia bude ideálna prostredníctvom článkov na obsahových weboch alebo blogoch, ktoré sa zameriavajú na zdravý životný štýl, pohyb, fyzické a psychické zdravie a pod. Vhodné budú aj recenzie konkrétnych produktov. 

Kampaň je vhodná aj pre influencerov, prípadne na propagáciu prostredníctvom YouTube kanála so zameraním na jogu, meditáciu či pilates. 

Vďaka dostupnému XML feedu je možné kampaň propagovať aj v rámci katalógov. Obľúbené produkty nájdete na tomto odkaze: https://www.flexity.sk/nase-oblubene/.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: