Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – FLORBAL4U

Tip na kampaň Florbal4U

Pri tomto tipe na kampaň nazrieme do sveta športu. Bližšie si totižto predstavíme našu novú kampaň Florbal4u

Na e-shope Florbal4u, ktorý je špecializovaným predajcom vybavenia na florbal, nájde každý nadšenec tohto športu kompletne všetko, čo pri ňom potrebuje. Ponuka je mimoriadne pestrá a plná svetoznámych značiek. 

K dispozícii je výbava pre hráča a aj pre brankára – florbalové hokejky, florbalové čepele, chrániče, rukavice, dresy, masky, obuv, náhradné diely a ďalšie nevyhnutnosti. Na tréning a zápas si možno zakúpiť loptičky, bránky, siete či mantinely.

Florbal4u doplnky

Ukážka ponuky florbalových doplnkov. Zdroj: https://www.florbal4u.com/doplnky

Výbava pre hráčov a na tréning či zápas rozhodne nie je všetko. Na e-shope je možné zakúpiť si aj športové oblečenie, ako mikiny, tepláky, štucne, šiltovky, bundy či klubové florbalové sady.

Florbalisti tu tiež nájdu potrebné doplnky, ako fľaše, potítka či čelenky. K dispozícii sú aj výživové doplnky, tejpy, chladivá terapia či bandáže. Skrátka všetko, čo športovci potrebujú. 

Prečo propagovať kampaň FLORBAL4U?

  • veľmi široká ponuka potrebného vybavenia a doplnkov na florbal
  • zaujímavý športový segment 
  • provízia 5,6 %
  • XML feed
  • CSS
  • cookies až 30 dní

Tipy, ako kampaň FLORBAL4U propagovať 

Táto kampaň je skvelá na propagáciu v rámci projektov, ktoré sa venujú tematike športu, ideálne, samozrejme, florbalu. Cieľovú skupinu tvorí mládež/dospelí, ktorí hrajú a zaujímajú sa o tento šport. Vhodné bude zrecenzovanie ponúkaných produktov.

Ponúkané produkty bude vhodné zaradiť aj do tematických článkov či tipov na trávenie voľného času

Vďaka dostupnému XML feedu je kampaň vhodné propagovať aj skrz produktové katalógy zamerané na športový segment, respektíve porovnávače. Kampaň sa hodí aj na propagáciu skrz sociálne siete.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: