Pomáháme e-shopům růst

6 tipov na kampane, ktoré propagovať počas jesene

Jeseň – obdobie, kedy sa mení farba lístia na stromoch do krásnych oranžových/žltých odtieňov, užívame si pohodu pri obľúbenom hrejivom nápoji, zo šatníkov vyťahujeme teplejšie kúsky oblečenia či obuvi a taktiež, prirodzene, viac dbáme o našu imunitu.

Tieto momenty nás inšpirovali k tomu, aby sme pripravili 6 tipov na kampane z nášho zoznamu, ktoré sa podľa nás aktuálne hodia na propagáciu. Ktoré to sú? Nájdete ich nižšie.

1. PRAVEBIO

Ovocný čaj Pravebio

E-shop pravebio.cz ponúka prémiovú zdravú výživu, teda potraviny, nápoje, výživové doplnky, kozmetiku i produkty do domácnosti. Aktuálne z ponuky odporúčame do propagácie zaradiť chutné bylinkové alebo ovocné čaje, ale aj vitamíny na podporu imunity. 

Výška provízie - až 10,5 % | XML feed - áno| CZ kampaň

 2. ZDRAVÝ SVET

Šípkový sirup Zdravý svet

Aj ponuku e-shopu zdravysvet.sk tvoria zdravé a prírodné produkty. Propagáciu výrobkov v rámci tejto kampane môžete aktuálne doplniť o čaje alebo zaujímavé sirupy, napr. zázvorový, šípkový, rakytníkový alebo šalviový, ktorých hlavnými benefitmi je podpora imunity.

Výška provízie - 14 % | XML feed - áno |SK kampaň

3. SHOX

SHOX merino ponožky

Vonkajšie teploty postupne klesajú a prispôsobujeme tomu aj oblečenie, ktoré nosíme. Značka SHOX sa výrobe kvalitných ponožiek venuje už viac ako 20 rokov. Jesenné teploty prajú noseniu termo ponožkám, merino ponožkám, ale postupne aj merino termo prádlu.

Výška provízie - 9,8 % | XML feed - áno | CZ + SK kampaň

4. ERMAAN

ERMAAN mikina

Mikiny, svetríky, bundy či tričká s dlhým rukávom sú do chladných jesenných dní ideálnymi kúskami. E-shop ERMAAN ponúka mnoho značiek a zaujímavých modelov pre ženy i mužov. 

Výška provízie - 11,3 % | XML feed - áno | SK kampaň

5. EUPHORA

Euphora sviečka Vianočná rozprávka

Keď je vonku sychravo a chladno, zapálená sviečka nám navodí príjemnú hrejivú atmosféru. Značka Euphora sa špecializuje na predaj jedinečných sviečok zo sójového vosku – pôvodom zo Škandinávie bez obsahu parafínu a parabénov. Určite zaujmú aj dizajnom, pretože sú zdobené kúskami prírody.

Výška provízie - až 7 % | XML feed - áno | CZ + SK kampaň

6. BLUEBERRY HILL

Sada desiatových boxov Dadaboom

Chlad negatívne vplýva aj na našu pokožku alebo vlasy. Preto sa v jesenných/zimných mesiacoch odporúča dbať o ich zvýšenú starostlivosť. E-shop Blueberry Hill je miestom, kde možno nájsť množstvo prírodnej kozmetiky od českých, ale aj zahraničných výrobkov. Na propagáciu sa môžu aktuálne hodiť výrobky určené na starostlivosť o pokožku rúk alebo hydratačné či vyživujúce krémy.

Výška provízie - 10 % | XML feed - áno | CZ kampaň

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: