Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Herbavia.cz

Tip na kampaň Herbavia

Tento tip na kampaň bude patriť novinke z oblasti zdravia a výživy – kampaň Herbavia. Portfólio tejto značky momentálne pozostáva z viac než 70 prírodných produktov, teda výživových doplnkov.

Tie sú vyrábané v Českej republike s prísnym ohľadom na udržateľnosť – obaly produktov sú vyrobené z udržateľných materiálov a 97 % produktov je 100 % VEGAN.

Zákazníci si pochvaľujú nielen zloženie, účinky a rýchlosť dodania, ale aj zaujímavý minimalistický dizajn produktov.

Produkty sú prehľadne rozdelné podľa kategórií, respektíve podľa toho, na čo sa chce zákazník zamerať – napr. či chce podporiť imunitu, detoxikovať organizmus, podporiť kvalitu spánku, podporiť chudnutie, podporiť koncentráciu a podobne.

Zákazníci si pochvaľujú nielen zloženie, účinky a rýchlosť dodania, ale aj zaujímavý minimalistický dizajn produktov.

Herbavia homepage

Ukážka homepage Herbavia. Zdroj: https://www.herbavia.cz/

Herbavia ponúka bylinné kapsuly, bioaktívne huby, vitamíny, minerály, probiotiká, prebiotiká či superpotraviny. Zaujímavá je rada Herbavia Therapy, ktorá obsahuje prírodnú silu bylín.

Za zmienku určite stojí aj to, že Herbavia je partnerom projetku Sázíme Česko, ktorého cieľom je vytvárať zdravšiu krajinu výsadbou lesov.

Herbavia produkty

Ukážka produktov Herbavia. Zdroj: https://www.herbavia.cz/

Prečo propagovať kampaň e-shopu Herbavia.cz?

  • atraktívny segment zdravie a výživa
  • široká ponuka prírodných produktov, ktoré sú vyrábané v ČR
  • expedícia do 24 hodín
  • 97 % má vegánske zloženie
  • provízia 21 %
  • cookies až 30 dní
  • XML feed
  • CSS

Tipy, ako kampaň Herbavia.cz propagovať 

Propagácia kampane Herbavia.cz bude ideálna, ak ju zaradíte na svoje obsahové projekty, resp. blogy a magazíny, ktorých hlavnú podstatu tvoria témy ako zdravie, výživa, zdravý životný štýl, prírodné produkty, odporúčania na podporu zdravia, VEGAN produkty a podobne. 

Relevantná bude aj propagácia napríklad skrz magazíny zamerané na chudnutie, prípadne beauty blogy, pretože e-shop má v ponuke aj produkty na podporu chudnutia či produkty na podporu krásy vlasov, nechtov a pokožky. Záber v rámci propagácie je vzhľadom na množstvo ponúkaných výrobkov skutočne široký.

K najpredávanejším produktom patrí:

Vhodné bude aj zaradenie do produktových katalógov, predovšetkým so zameraním na zdravie a výživu. Výborným spôsobom bude aj recenzia ponúkaných produktov, prípadne ich porovnanie s konkurenciou.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: